23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Учні Тростянецької школи-гімназії побували на екскурсії у Вінницькій обласній Раді Роздрукувати

Сьогодні, 15 червня, у сесійній залі Вінницької обласної Ради знову було людно. Цього разу у депутатських кріслах та у президії «засідали» учні, які закінчили 6-й клас Тростянецького НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ст. №1».

Приїхавши на екскурсію до міста Вінниці, організовану з ініціативи депутата обласної Ради, голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадія Мазура, школярі разом зі своїми наставниками насамперед побували в обласній Раді.

Під час зустрічі у сесійній залі Геннадій Мазур розповів маленьким слухачам про принципи діяльності депутатів, про їхні повноваження, про те, як функціонують органи влади, і як при прийнятті рішень працює система голосування «Рада».

Геннадій Федорович наголосив, що на сьогодні для учнів найважливішим завданням є навчання, вивчення іноземних мов, участь у всіх шкільних заходах, тому що життєва позиція кожної людини починає формуватися зі шкільної парти. Адже лише за умови активної участі учнів у всіх життєвих процесах перед ними будуть відкриватися широкі перспективи у майбутньому.

Потому керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко показала маленьким відвідувачам робочі кабінети працівників найвищої самоврядної гілки влади області та коротко ознайомила з їхньою діяльністю.

В ході екскурсії діти мали можливість посидіти у депутатських кріслах і у президії, з трибуни висловити слова вдячності організаторам за проведення цікавої зустрічі.

На згадку про екскурсію учням і педагогам роздали пам’ятний подарунок «Паспорт Вінницької області» та зробили колективне фото.

В рамках перебування в обласному центрі школярі також відвідали інші установи та культурні заклади.

Повернутись Створено: 15 червня 2016 року, 14:43 Переглядів: 867

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація