Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Учні Тростянецької школи-гімназії побували на екскурсії у Вінницькій обласній Раді Роздрукувати

Сьогодні, 15 червня, у сесійній залі Вінницької обласної Ради знову було людно. Цього разу у депутатських кріслах та у президії «засідали» учні, які закінчили 6-й клас Тростянецького НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ст. №1».

Приїхавши на екскурсію до міста Вінниці, організовану з ініціативи депутата обласної Ради, голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадія Мазура, школярі разом зі своїми наставниками насамперед побували в обласній Раді.

Під час зустрічі у сесійній залі Геннадій Мазур розповів маленьким слухачам про принципи діяльності депутатів, про їхні повноваження, про те, як функціонують органи влади, і як при прийнятті рішень працює система голосування «Рада».

Геннадій Федорович наголосив, що на сьогодні для учнів найважливішим завданням є навчання, вивчення іноземних мов, участь у всіх шкільних заходах, тому що життєва позиція кожної людини починає формуватися зі шкільної парти. Адже лише за умови активної участі учнів у всіх життєвих процесах перед ними будуть відкриватися широкі перспективи у майбутньому.

Потому керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко показала маленьким відвідувачам робочі кабінети працівників найвищої самоврядної гілки влади області та коротко ознайомила з їхньою діяльністю.

В ході екскурсії діти мали можливість посидіти у депутатських кріслах і у президії, з трибуни висловити слова вдячності організаторам за проведення цікавої зустрічі.

На згадку про екскурсію учням і педагогам роздали пам’ятний подарунок «Паспорт Вінницької області» та зробили колективне фото.

В рамках перебування в обласному центрі школярі також відвідали інші установи та культурні заклади.

Повернутись Створено: 15 червня 2016 року, 14:43 Переглядів: 892

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація