Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Учні Тростянецької школи-гімназії побували на екскурсії у Вінницькій обласній Раді Роздрукувати

Сьогодні, 15 червня, у сесійній залі Вінницької обласної Ради знову було людно. Цього разу у депутатських кріслах та у президії «засідали» учні, які закінчили 6-й клас Тростянецького НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ст. №1».

Приїхавши на екскурсію до міста Вінниці, організовану з ініціативи депутата обласної Ради, голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадія Мазура, школярі разом зі своїми наставниками насамперед побували в обласній Раді.

Під час зустрічі у сесійній залі Геннадій Мазур розповів маленьким слухачам про принципи діяльності депутатів, про їхні повноваження, про те, як функціонують органи влади, і як при прийнятті рішень працює система голосування «Рада».

Геннадій Федорович наголосив, що на сьогодні для учнів найважливішим завданням є навчання, вивчення іноземних мов, участь у всіх шкільних заходах, тому що життєва позиція кожної людини починає формуватися зі шкільної парти. Адже лише за умови активної участі учнів у всіх життєвих процесах перед ними будуть відкриватися широкі перспективи у майбутньому.

Потому керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко показала маленьким відвідувачам робочі кабінети працівників найвищої самоврядної гілки влади області та коротко ознайомила з їхньою діяльністю.

В ході екскурсії діти мали можливість посидіти у депутатських кріслах і у президії, з трибуни висловити слова вдячності організаторам за проведення цікавої зустрічі.

На згадку про екскурсію учням і педагогам роздали пам’ятний подарунок «Паспорт Вінницької області» та зробили колективне фото.

В рамках перебування в обласному центрі школярі також відвідали інші установи та культурні заклади.

Повернутись Створено: 15 червня 2016 року, 14:43 Переглядів: 941

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація