23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Учні Вінницько-Хутірської школи відвідали обласну Ради Роздрукувати

7 червня за ініціативи заступника голови обласної Ради Олександра Качура та голови фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергія Кривешка учні Вінницько-Хутірської НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали приміщення Вінницької обласної Ради.

Перший заступник голови Людмила Щербаківська розповіла дітям про діяльність Ради, її завдання та обов’язки. Вона запевнила в тому, що серед присутніх в сесійній залі, також є майбутні працівники органів місцевого самоврядувананя, виконавчої влади або ж депутати місцевих рад. Тому для досягнення поставленої мети, необхідно добре вчитися та здобувати необхідні знання не лише в школі, але і у вищих навчальних закладах. Депутати Сергій Кривешко, який сам навчався у Вінницько-Хутірській школі, та Тарас Кобець роздали учням пам’ятний подарунок «Паспорт Вінницької області».

Під керівництвом керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяни Яременко діти оглянули робочі місця керівництва та працівників апарату. Загалом захід пройшов позитивно, учні змогли пофотографуватись та залишити приємні спогади від побаченого.

Нагадуємо, що на сайті обласної Ради в рубриці „Запрошуємо на екскурсію” за посиланням: www.vinrada.gov.ua/zaproshuemo_na_ekskursiu.htm можна дізнатися, як організувати проведення такого заходу.

 

Повернутись Створено: 7 червня 2016 року, 12:54 Переглядів: 999

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація