Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Учні Вінницько-Хутірської школи відвідали обласну Ради Роздрукувати

7 червня за ініціативи заступника голови обласної Ради Олександра Качура та голови фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергія Кривешка учні Вінницько-Хутірської НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали приміщення Вінницької обласної Ради.

Перший заступник голови Людмила Щербаківська розповіла дітям про діяльність Ради, її завдання та обов’язки. Вона запевнила в тому, що серед присутніх в сесійній залі, також є майбутні працівники органів місцевого самоврядувананя, виконавчої влади або ж депутати місцевих рад. Тому для досягнення поставленої мети, необхідно добре вчитися та здобувати необхідні знання не лише в школі, але і у вищих навчальних закладах. Депутати Сергій Кривешко, який сам навчався у Вінницько-Хутірській школі, та Тарас Кобець роздали учням пам’ятний подарунок «Паспорт Вінницької області».

Під керівництвом керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяни Яременко діти оглянули робочі місця керівництва та працівників апарату. Загалом захід пройшов позитивно, учні змогли пофотографуватись та залишити приємні спогади від побаченого.

Нагадуємо, що на сайті обласної Ради в рубриці „Запрошуємо на екскурсію” за посиланням: www.vinrada.gov.ua/zaproshuemo_na_ekskursiu.htm можна дізнатися, як організувати проведення такого заходу.

 

Повернутись Створено: 7 червня 2016 року, 12:54 Переглядів: 1140

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація