21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Учні з Тиврівського району знайомилися із роботою обласної Ради Роздрукувати

Сьогодні, 28 березня, до обласної Ради завітали на екскурсію 19 активних та ініціативних учнів Тиврівського району, які представляють районну раду старшокласників «Лідер».

Голова обласної Ради Анатолій Олійник розповів школярам про основні принципи роботи найвищого самоврядного органу області, про функції та важливість роботи депутатського корпусу обласної Ради, аби громади області розвивались. Також повідомив про відмінність у роботі органів влади виконавчої гілки влади та самоврядного органу.

– Вінницька обласна Рада приймає рішення із затвердження соціально-економічних програм області згідно з якими здійснюється фінансування різних галузей, – сказав Анатолій Дмитрович. – Сьогодні в області діє 54 програми, ці програми перегукуються із основними завданнями державних програм.

Анатолій Олійник розповів, що за результатами моніторингу коаліції "Прозорі Ради" проекту Центру Політичних Студій та Аналітики Вінницька обласна Рада  визнана найпрозорішою обласною Радою в Україні. Перемогу здобула за імплементацію норм антикорупційного законодавства, дотримання принципів прозорості, відкритості та підзвітності у своїй роботі. – В день сесії на офіційному веб-сайті обласної Ради, у вестибюлі приміщення обласної Ради ведеться трансляція засідання, а на вулиці відбувається аудіотрансляція, аби кожен міг почути та побачити роботу депутатів, – розповів голова найвищого самоврядного органу. – Окрім цього, у роботі депутатів та обласної Ради загалом беруть участь представники громадської ради при обласній Раді. До складу якої входить 114 громадських організацій області.

Про законодавчі норми діяльності виконавчого апарату обласної Ради та депутатів розповіла учням керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.

Виступили також перед шкільними лідерами місцевого самоврядування депутат обласної Ради Жанна Дмитренко, яка представляє в обласній Раді інтереси тиврівської громади та голова Тиврівської районної ради Ярослав Красовський.

Під час екскурсії школярі дізналися як відбувається голосування, як депутати приймають рішення.

Учнів цікавили різні питання щодо розвитку різних соціально-економічних питань в області.

На пам’ять про екскурсію в найвищому самоврядному органі області учням подарували «Паспорт Вінницької області».

Повернутись Створено: 28 березня 2019 року, 17:02 Переглядів: 644

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація