Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Учні з Тиврівського району знайомилися із роботою обласної Ради Роздрукувати

Сьогодні, 28 березня, до обласної Ради завітали на екскурсію 19 активних та ініціативних учнів Тиврівського району, які представляють районну раду старшокласників «Лідер».

Голова обласної Ради Анатолій Олійник розповів школярам про основні принципи роботи найвищого самоврядного органу області, про функції та важливість роботи депутатського корпусу обласної Ради, аби громади області розвивались. Також повідомив про відмінність у роботі органів влади виконавчої гілки влади та самоврядного органу.

– Вінницька обласна Рада приймає рішення із затвердження соціально-економічних програм області згідно з якими здійснюється фінансування різних галузей, – сказав Анатолій Дмитрович. – Сьогодні в області діє 54 програми, ці програми перегукуються із основними завданнями державних програм.

Анатолій Олійник розповів, що за результатами моніторингу коаліції "Прозорі Ради" проекту Центру Політичних Студій та Аналітики Вінницька обласна Рада  визнана найпрозорішою обласною Радою в Україні. Перемогу здобула за імплементацію норм антикорупційного законодавства, дотримання принципів прозорості, відкритості та підзвітності у своїй роботі. – В день сесії на офіційному веб-сайті обласної Ради, у вестибюлі приміщення обласної Ради ведеться трансляція засідання, а на вулиці відбувається аудіотрансляція, аби кожен міг почути та побачити роботу депутатів, – розповів голова найвищого самоврядного органу. – Окрім цього, у роботі депутатів та обласної Ради загалом беруть участь представники громадської ради при обласній Раді. До складу якої входить 114 громадських організацій області.

Про законодавчі норми діяльності виконавчого апарату обласної Ради та депутатів розповіла учням керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.

Виступили також перед шкільними лідерами місцевого самоврядування депутат обласної Ради Жанна Дмитренко, яка представляє в обласній Раді інтереси тиврівської громади та голова Тиврівської районної ради Ярослав Красовський.

Під час екскурсії школярі дізналися як відбувається голосування, як депутати приймають рішення.

Учнів цікавили різні питання щодо розвитку різних соціально-економічних питань в області.

На пам’ять про екскурсію в найвищому самоврядному органі області учням подарували «Паспорт Вінницької області».

Повернутись Створено: 28 березня 2019 року, 17:02 Переглядів: 732

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація