26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Учні з Тиврівського району знайомилися із роботою обласної Ради Роздрукувати

Сьогодні, 28 березня, до обласної Ради завітали на екскурсію 19 активних та ініціативних учнів Тиврівського району, які представляють районну раду старшокласників «Лідер».

Голова обласної Ради Анатолій Олійник розповів школярам про основні принципи роботи найвищого самоврядного органу області, про функції та важливість роботи депутатського корпусу обласної Ради, аби громади області розвивались. Також повідомив про відмінність у роботі органів влади виконавчої гілки влади та самоврядного органу.

– Вінницька обласна Рада приймає рішення із затвердження соціально-економічних програм області згідно з якими здійснюється фінансування різних галузей, – сказав Анатолій Дмитрович. – Сьогодні в області діє 54 програми, ці програми перегукуються із основними завданнями державних програм.

Анатолій Олійник розповів, що за результатами моніторингу коаліції "Прозорі Ради" проекту Центру Політичних Студій та Аналітики Вінницька обласна Рада  визнана найпрозорішою обласною Радою в Україні. Перемогу здобула за імплементацію норм антикорупційного законодавства, дотримання принципів прозорості, відкритості та підзвітності у своїй роботі. – В день сесії на офіційному веб-сайті обласної Ради, у вестибюлі приміщення обласної Ради ведеться трансляція засідання, а на вулиці відбувається аудіотрансляція, аби кожен міг почути та побачити роботу депутатів, – розповів голова найвищого самоврядного органу. – Окрім цього, у роботі депутатів та обласної Ради загалом беруть участь представники громадської ради при обласній Раді. До складу якої входить 114 громадських організацій області.

Про законодавчі норми діяльності виконавчого апарату обласної Ради та депутатів розповіла учням керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.

Виступили також перед шкільними лідерами місцевого самоврядування депутат обласної Ради Жанна Дмитренко, яка представляє в обласній Раді інтереси тиврівської громади та голова Тиврівської районної ради Ярослав Красовський.

Під час екскурсії школярі дізналися як відбувається голосування, як депутати приймають рішення.

Учнів цікавили різні питання щодо розвитку різних соціально-економічних питань в області.

На пам’ять про екскурсію в найвищому самоврядному органі області учням подарували «Паспорт Вінницької області».

Повернутись Створено: 28 березня 2019 року, 17:02 Переглядів: 603

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація