Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Учнівська екскурсія Роздрукувати

Баланівські школярі побували у Вінницькій обласній Раді

9 січня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський у сесійній залі обласної Ради провів зустріч з учнями Баланівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бершадського району. В рамках екскурсійного перебування в обласному центрі школярі також відвідали інші установи та культурні заклади.

В програмі перебування учнів 11 класу Баланівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у м.Вінниці було перше їхнє ознайомлення з роботою Вінницького обласного Центру зайнятості та участь у «Дні відкритих дверей служби зайнятості».
Також вони побували у Національному музеї-садибі ім. М.І.Пирогова, подивились виставу «Попелюшка» у Вінницькому обласному музично–драматичному театрі ім. М.Садовського; зустрілися з керівництвом Вінницького обласного осередку «Україна-Польща-Німеччина» та громадської організації «Спілка молодіжних організацій Вінниччини» і Студентським Парламентом Вінниччини.
Зазначені зустрічі, як і сама поїздка школярів до обласного центру, відбулися за сприяння земляка баланівчан - голови обласної Ради Сергія Татусяка.   
Також у ході культурно-просвітницьких заходів школярі мали можливість посидіти в депутатських кріслах сесійної зали обласної Ради. Тут вони зустрілися з першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським та познайомилися із електронною системою «Рада».
У своєму виступі перед майбутніми випускниками Ігор Кревський зауважив, що діяльність обласної Ради є прозорою і відкритою. І одним із її пріоритетів є співпраця з молодим поколінням.
Під час спілкування Ігор Кревський підкреслив, що голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк є ініціатором реформи місцевого самоврядування, в основі якої лежить покращення життя кожної територіальної громади. Підтвердженням цього є відповідні напрацювання в розробці стратегії розвитку територіальних громад області, у написанні якої повинні брати участь не лише представники влади, а й кожний житель нашої області.
- Кожний з нас має турбуватися за той куточок, де народився і виріс. Тільки завдяки спільним зусиллям кожного жителя громади наша маленька батьківщина може стати квітучою і заможною, - наголосив І.Кревський.
Він закликав учнів долучатися до розробки стратегії розвитку своєї територіальної громади і зауважив, що за підсумками минулорічного конкурсу у написанні стратегії, 6 школярів були відзначені поїздкою у Республіку Польщу, а 12 – нагороджені Почесною грамотою облдержадміністрації і обласної Ради та цінними подарунками.

Повернутись Створено: 9 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 927

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація