23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Учнівська екскурсія Роздрукувати

Баланівські школярі побували у Вінницькій обласній Раді

9 січня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський у сесійній залі обласної Ради провів зустріч з учнями Баланівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бершадського району. В рамках екскурсійного перебування в обласному центрі школярі також відвідали інші установи та культурні заклади.

В програмі перебування учнів 11 класу Баланівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у м.Вінниці було перше їхнє ознайомлення з роботою Вінницького обласного Центру зайнятості та участь у «Дні відкритих дверей служби зайнятості».
Також вони побували у Національному музеї-садибі ім. М.І.Пирогова, подивились виставу «Попелюшка» у Вінницькому обласному музично–драматичному театрі ім. М.Садовського; зустрілися з керівництвом Вінницького обласного осередку «Україна-Польща-Німеччина» та громадської організації «Спілка молодіжних організацій Вінниччини» і Студентським Парламентом Вінниччини.
Зазначені зустрічі, як і сама поїздка школярів до обласного центру, відбулися за сприяння земляка баланівчан - голови обласної Ради Сергія Татусяка.   
Також у ході культурно-просвітницьких заходів школярі мали можливість посидіти в депутатських кріслах сесійної зали обласної Ради. Тут вони зустрілися з першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським та познайомилися із електронною системою «Рада».
У своєму виступі перед майбутніми випускниками Ігор Кревський зауважив, що діяльність обласної Ради є прозорою і відкритою. І одним із її пріоритетів є співпраця з молодим поколінням.
Під час спілкування Ігор Кревський підкреслив, що голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк є ініціатором реформи місцевого самоврядування, в основі якої лежить покращення життя кожної територіальної громади. Підтвердженням цього є відповідні напрацювання в розробці стратегії розвитку територіальних громад області, у написанні якої повинні брати участь не лише представники влади, а й кожний житель нашої області.
- Кожний з нас має турбуватися за той куточок, де народився і виріс. Тільки завдяки спільним зусиллям кожного жителя громади наша маленька батьківщина може стати квітучою і заможною, - наголосив І.Кревський.
Він закликав учнів долучатися до розробки стратегії розвитку своєї територіальної громади і зауважив, що за підсумками минулорічного конкурсу у написанні стратегії, 6 школярів були відзначені поїздкою у Республіку Польщу, а 12 – нагороджені Почесною грамотою облдержадміністрації і обласної Ради та цінними подарунками.

Повернутись Створено: 9 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 903

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація