Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Учням та педагогам вручили 685 премій Роздрукувати

На базі Вінницького обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбулося обласне свято «Таланти Поділля». Захід проводився за підсумками Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, фестивалів та турнірів.

Для привітання талановитої та обдарованої учнівської молоді Вінниччини на свято завітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов. 

– Хочу вас запевнити, що для фінансування та підтримки закладів освіти зі сторони обласної Ради робиться все можливе, – звернувся до присутніх Анатолій Олійник. – Освіта завжди буде одним із пріоритетів для депутатського корпусу. Я дякую педагогам за те, що передають учнівській молоді знання та вміння любити Батьківщину. Переконаний, що скоро настане той час, коли наша держава буде однією з провідних держав світу, тому бажаю всім нам на цьому шляху Божого благословіння, натхнення і миру.

В ході проведення свята нагороджено 371 учень та 314 педагогів, всього вручено 685 премій на суму 352 тис. грн.

В період з 15 січня по 26 лютого поточного року проведено ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 18 базових предметів.

У ІІІ етапі учнівських олімпіад взяли участь 1900 учнів загальноосвітніх навчальних закладів області, з них 952 учні стали призерами, в тому числі: 29 перемог на заключному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, 14 – на захисті наукових робіт Малої академії наук, 137 учнів стали переможцями обласних олімпіад та вибороли диплом І степеня, 320 – другого та 495 – третього ступенів.

Подібні заходи проводяться з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді в закладах освіти області. 

Повернутись Створено: 18 травня 2017 року, 16:23 Переглядів: 636

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація