12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Учням та педагогам вручили 685 премій Роздрукувати

На базі Вінницького обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбулося обласне свято «Таланти Поділля». Захід проводився за підсумками Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, фестивалів та турнірів.

Для привітання талановитої та обдарованої учнівської молоді Вінниччини на свято завітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов. 

– Хочу вас запевнити, що для фінансування та підтримки закладів освіти зі сторони обласної Ради робиться все можливе, – звернувся до присутніх Анатолій Олійник. – Освіта завжди буде одним із пріоритетів для депутатського корпусу. Я дякую педагогам за те, що передають учнівській молоді знання та вміння любити Батьківщину. Переконаний, що скоро настане той час, коли наша держава буде однією з провідних держав світу, тому бажаю всім нам на цьому шляху Божого благословіння, натхнення і миру.

В ході проведення свята нагороджено 371 учень та 314 педагогів, всього вручено 685 премій на суму 352 тис. грн.

В період з 15 січня по 26 лютого поточного року проведено ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 18 базових предметів.

У ІІІ етапі учнівських олімпіад взяли участь 1900 учнів загальноосвітніх навчальних закладів області, з них 952 учні стали призерами, в тому числі: 29 перемог на заключному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, 14 – на захисті наукових робіт Малої академії наук, 137 учнів стали переможцями обласних олімпіад та вибороли диплом І степеня, 320 – другого та 495 – третього ступенів.

Подібні заходи проводяться з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді в закладах освіти області. 

Повернутись Створено: 18 травня 2017 року, 16:23 Переглядів: 577

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація