Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Удичани Теплицького району отримали власний історично-публіцистичний паспорт Роздрукувати

Нещодавно почесний житель селища Удича Теплицького району, ветеран війни і праці, поет Михайло Камінський презентував книгу «Повість про удичан, цукрозавод і не тільки».

У заході взяли участь директор «Видавничого Дому «Моя Вінниччина», письменник Вадим Вітковський та члени творчої групи Михайло Каменюк, Тетяна Приймасюк і Зоя Тищенко.

На презентації перед присутніми виступили провідні солісти академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» Вінницької обласної філармонії Галина Король, Лідія та Олександр Остапчуки, композитор і пісняр, бард, волонтер на Сході України Сергій Брайлян, члени Теплицького районного літературного об’єднання «Дивослово».

До заходу також долучився відомий поет, випускник Удицької середньої школи Василь Піддубняк, вірші якого про Тепличчину розміщені у книзі.

У рамках презентації відбулось живе прочитання найяскравіших сторінок видання. Вкрай важливим є те, що селище Удич отримало власний історично-публіцистичний паспорт, як і кілька десятків інших сіл області.

Нагадаємо, серія книг «Моя Вінниччина» видається за кошти обласного бюджету за підтримки місцевих райдержадміністрацій і районних рад.

 

Стежте за новинами у Теlegram: https://t.me/joinchat/AAAAAETS_1jXbMKUplOeUQ/


Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook:
https://www.facebook.com/vinoblrada/

Повернутись Створено: 31 січня 2020 року, 11:55 Переглядів: 357

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація