23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Удосконалення кваліфікації Роздрукувати

Пожежники області змагалися у професійній майстерності

6 липня у Шаргородському районі розпочався обласний етап огляду-конкурсу на кращий підрозділ місцевої пожежної охорони. В урочистостях з нагоди відкриття взяли участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, начальник управління МНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук, керівники районної ради та адміністрації.

Керівники наголошували, що забезпечення пожежної безпеки є невід’ємною частиною реалізації державної політики щодо охорони життя та здоров’я людей, національного багатства і навколишнього природного середовища. Тому проведення оглядів-конкурсів, де кожний пожежник може продемонструвати свої професійні навички, вже стало гарною традицією у нашій області.
Цього року у вправності змагалися 17 команд – переможці районних етапів. Перед початком виконання відповідальних завдань, які поставили організатори перед конкурсантами, їх привітав Юрій Медведєв.
– Порятунок людей – це найблагородніша з усіх справ на землі, адже йти на самопожертву, визволяючи інших з біди та ризикуючи власним життям, можна тільки за велінням душі, – підкреслив заступник голови обласної Ради.
Він зауважив, що лише з початку нинішнього року на території нашої області зареєстровано 1044 пожеж, у яких загинуло 53 особи. Така велика кількість пожеж та їх наслідки свідчать про гостру необхідність підвищення ефективності протипожежного захисту об’єктів та населених пунктів. Відтак, на ці потреби з обласного бюджету у 2012 році плануються кошти в розмірі більше 6,5 млн. грн. Також для посилення пожежної безпеки в області у найближчих планах створення 45 додаткових пожежних команд.
За підсумками огляду-конкурсу, перемогу виборола місцева пожежна команда смт Турбів Липовецького району. Друге місце здобули пожежники села Джурин Шаргородського району і третє завоювала команда смт Стрижавка Вінницького району. Призерів нагородили цінними подарунками.

 

Повернутись Створено: 7 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 756

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація