Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Удосконалення кваліфікації Роздрукувати

Пожежники області змагалися у професійній майстерності

6 липня у Шаргородському районі розпочався обласний етап огляду-конкурсу на кращий підрозділ місцевої пожежної охорони. В урочистостях з нагоди відкриття взяли участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, начальник управління МНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук, керівники районної ради та адміністрації.

Керівники наголошували, що забезпечення пожежної безпеки є невід’ємною частиною реалізації державної політики щодо охорони життя та здоров’я людей, національного багатства і навколишнього природного середовища. Тому проведення оглядів-конкурсів, де кожний пожежник може продемонструвати свої професійні навички, вже стало гарною традицією у нашій області.
Цього року у вправності змагалися 17 команд – переможці районних етапів. Перед початком виконання відповідальних завдань, які поставили організатори перед конкурсантами, їх привітав Юрій Медведєв.
– Порятунок людей – це найблагородніша з усіх справ на землі, адже йти на самопожертву, визволяючи інших з біди та ризикуючи власним життям, можна тільки за велінням душі, – підкреслив заступник голови обласної Ради.
Він зауважив, що лише з початку нинішнього року на території нашої області зареєстровано 1044 пожеж, у яких загинуло 53 особи. Така велика кількість пожеж та їх наслідки свідчать про гостру необхідність підвищення ефективності протипожежного захисту об’єктів та населених пунктів. Відтак, на ці потреби з обласного бюджету у 2012 році плануються кошти в розмірі більше 6,5 млн. грн. Також для посилення пожежної безпеки в області у найближчих планах створення 45 додаткових пожежних команд.
За підсумками огляду-конкурсу, перемогу виборола місцева пожежна команда смт Турбів Липовецького району. Друге місце здобули пожежники села Джурин Шаргородського району і третє завоювала команда смт Стрижавка Вінницького району. Призерів нагородили цінними подарунками.

 

Повернутись Створено: 7 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 799

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація