Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Удосконалення кваліфікації Роздрукувати

Пожежники області змагалися у професійній майстерності

6 липня у Шаргородському районі розпочався обласний етап огляду-конкурсу на кращий підрозділ місцевої пожежної охорони. В урочистостях з нагоди відкриття взяли участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, начальник управління МНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук, керівники районної ради та адміністрації.

Керівники наголошували, що забезпечення пожежної безпеки є невід’ємною частиною реалізації державної політики щодо охорони життя та здоров’я людей, національного багатства і навколишнього природного середовища. Тому проведення оглядів-конкурсів, де кожний пожежник може продемонструвати свої професійні навички, вже стало гарною традицією у нашій області.
Цього року у вправності змагалися 17 команд – переможці районних етапів. Перед початком виконання відповідальних завдань, які поставили організатори перед конкурсантами, їх привітав Юрій Медведєв.
– Порятунок людей – це найблагородніша з усіх справ на землі, адже йти на самопожертву, визволяючи інших з біди та ризикуючи власним життям, можна тільки за велінням душі, – підкреслив заступник голови обласної Ради.
Він зауважив, що лише з початку нинішнього року на території нашої області зареєстровано 1044 пожеж, у яких загинуло 53 особи. Така велика кількість пожеж та їх наслідки свідчать про гостру необхідність підвищення ефективності протипожежного захисту об’єктів та населених пунктів. Відтак, на ці потреби з обласного бюджету у 2012 році плануються кошти в розмірі більше 6,5 млн. грн. Також для посилення пожежної безпеки в області у найближчих планах створення 45 додаткових пожежних команд.
За підсумками огляду-конкурсу, перемогу виборола місцева пожежна команда смт Турбів Липовецького району. Друге місце здобули пожежники села Джурин Шаргородського району і третє завоювала команда смт Стрижавка Вінницького району. Призерів нагородили цінними подарунками.

 

Повернутись Створено: 7 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 775

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація