Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Удосконалення кваліфікації Роздрукувати

Пожежники області змагалися у професійній майстерності

6 липня у Шаргородському районі розпочався обласний етап огляду-конкурсу на кращий підрозділ місцевої пожежної охорони. В урочистостях з нагоди відкриття взяли участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, начальник управління МНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук, керівники районної ради та адміністрації.

Керівники наголошували, що забезпечення пожежної безпеки є невід’ємною частиною реалізації державної політики щодо охорони життя та здоров’я людей, національного багатства і навколишнього природного середовища. Тому проведення оглядів-конкурсів, де кожний пожежник може продемонструвати свої професійні навички, вже стало гарною традицією у нашій області.
Цього року у вправності змагалися 17 команд – переможці районних етапів. Перед початком виконання відповідальних завдань, які поставили організатори перед конкурсантами, їх привітав Юрій Медведєв.
– Порятунок людей – це найблагородніша з усіх справ на землі, адже йти на самопожертву, визволяючи інших з біди та ризикуючи власним життям, можна тільки за велінням душі, – підкреслив заступник голови обласної Ради.
Він зауважив, що лише з початку нинішнього року на території нашої області зареєстровано 1044 пожеж, у яких загинуло 53 особи. Така велика кількість пожеж та їх наслідки свідчать про гостру необхідність підвищення ефективності протипожежного захисту об’єктів та населених пунктів. Відтак, на ці потреби з обласного бюджету у 2012 році плануються кошти в розмірі більше 6,5 млн. грн. Також для посилення пожежної безпеки в області у найближчих планах створення 45 додаткових пожежних команд.
За підсумками огляду-конкурсу, перемогу виборола місцева пожежна команда смт Турбів Липовецького району. Друге місце здобули пожежники села Джурин Шаргородського району і третє завоювала команда смт Стрижавка Вінницького району. Призерів нагородили цінними подарунками.

 

Повернутись Створено: 7 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 826

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація