Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Україна святкує 26 років своєї незалежності Роздрукувати

Дорогі вінничани!

Українській незалежності значно більше, ніж 26 років. Цього року ми відзначали сторіччя Центральної Ради та початку української національної революції. Наступного  року святкуватимемо тисячу років вокняжіння  Ярослава Мудрого. Такою є глибина традиції державотворення. Проголошення незалежності стало закономірним результатом нашого історичного розвитку, спільною перемогою багатьох поколінь українців, які боролися й гинули за наші національну ідентичність, державну самостійність і власний колір на політичній карті світу.

Надзвичайно  складні для нашого народу три останніх роки багато чому нас навчили. Сьогодні ми, як ніколи, розуміємо: ніхто крім нас, не буде захищати нашу країну, не працюватиме на її розвиток, на щасливе і успішне майбутнє  наших дітей та онуків.

Народжені вільними, ми довели всьому світу: за власну державність, свободу та майбутнє українців готові боротися до кінця.

Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у зміцненні авторитету нашої держави в Європейській спільноті та в усьому демократичному світі, а наша спільна праця на благо рідної Вінниччини завжди буде плідною, натхненною, дарує радість і процвітання.

Зичу вінничанам наснаги, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради розквіту та утвердження незалежності України!

Голова обласної Ради                                               Анатолій ОЛІЙНИК

 

 

Повернутись Створено: 23 серпня 2017 року, 14:25
Оновлено: 23 серпня 2017 року, 18:25
Переглядів: 530

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація