Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Україна святкує 26 років своєї незалежності Роздрукувати

Дорогі вінничани!

Українській незалежності значно більше, ніж 26 років. Цього року ми відзначали сторіччя Центральної Ради та початку української національної революції. Наступного  року святкуватимемо тисячу років вокняжіння  Ярослава Мудрого. Такою є глибина традиції державотворення. Проголошення незалежності стало закономірним результатом нашого історичного розвитку, спільною перемогою багатьох поколінь українців, які боролися й гинули за наші національну ідентичність, державну самостійність і власний колір на політичній карті світу.

Надзвичайно  складні для нашого народу три останніх роки багато чому нас навчили. Сьогодні ми, як ніколи, розуміємо: ніхто крім нас, не буде захищати нашу країну, не працюватиме на її розвиток, на щасливе і успішне майбутнє  наших дітей та онуків.

Народжені вільними, ми довели всьому світу: за власну державність, свободу та майбутнє українців готові боротися до кінця.

Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у зміцненні авторитету нашої держави в Європейській спільноті та в усьому демократичному світі, а наша спільна праця на благо рідної Вінниччини завжди буде плідною, натхненною, дарує радість і процвітання.

Зичу вінничанам наснаги, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради розквіту та утвердження незалежності України!

Голова обласної Ради                                               Анатолій ОЛІЙНИК

 

 

Повернутись Створено: 23 серпня 2017 року, 14:25
Оновлено: 23 серпня 2017 року, 18:25
Переглядів: 588

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація