23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Україна святкує 26 років своєї незалежності Роздрукувати

Дорогі вінничани!

Українській незалежності значно більше, ніж 26 років. Цього року ми відзначали сторіччя Центральної Ради та початку української національної революції. Наступного  року святкуватимемо тисячу років вокняжіння  Ярослава Мудрого. Такою є глибина традиції державотворення. Проголошення незалежності стало закономірним результатом нашого історичного розвитку, спільною перемогою багатьох поколінь українців, які боролися й гинули за наші національну ідентичність, державну самостійність і власний колір на політичній карті світу.

Надзвичайно  складні для нашого народу три останніх роки багато чому нас навчили. Сьогодні ми, як ніколи, розуміємо: ніхто крім нас, не буде захищати нашу країну, не працюватиме на її розвиток, на щасливе і успішне майбутнє  наших дітей та онуків.

Народжені вільними, ми довели всьому світу: за власну державність, свободу та майбутнє українців готові боротися до кінця.

Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у зміцненні авторитету нашої держави в Європейській спільноті та в усьому демократичному світі, а наша спільна праця на благо рідної Вінниччини завжди буде плідною, натхненною, дарує радість і процвітання.

Зичу вінничанам наснаги, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради розквіту та утвердження незалежності України!

Голова обласної Ради                                               Анатолій ОЛІЙНИК

 

 

Повернутись Створено: 23 серпня 2017 року, 14:25
Оновлено: 23 серпня 2017 року, 18:25
Переглядів: 504

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація