26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Україно-Азербайджанський молодіжний форум розпочався у Вінниці Роздрукувати

У Вінниці розпочав роботу Україно-Азербайджанський молодіжний форум «Молодь без кордонів: міжкультурний діалог», організований за підтримки Міністерства молоді і спорту України. Протягом трьох днів, з 6 по 8 листопада, учасники заходу ділитимуться кращими практиками у сфері реалізації молодіжної політики, досвідом взаємодії молодіжних організацій із виконавчою владою та соціально-відповідальним бізнесом, а також зосередяться на обговоренні форм співпраці між молодіжними організаціями України та Республіки Азербайджан. Участь у форумі беруть лідери молодіжних громадських організацій та студентського самоврядування України та Азербайджанської Республіки. Українську сторону представляють як вінничани, так і молодь зі столиці, а також Волинської, Закарпатської, Чернігівської, Донецької областей.

На офіційному відкритті форуму були присутні заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник міського голови Валентина Балицька, представник Міністерства молоді і спорту України Олеся Кравченко, Перший Секретар посольства Азербайджанської Республіки в Україні Субхан Гусейнлі, керівник представництва внутрішніх справ Азербайджанської Республіки в Україні Акбар Юсифов та керівник Головного управління молоді і спорту в місті Баку Рагіф Аббасов.

– Молодіжний форум є вагомою подією для Вінниччини, особливо в розрізі нещодавнього офіційного візиту Надзвичайного та Повноважного Посла Азербайджанської Республіки в Україні Ейнулла Мадатлі, – сказав Ігор Кревський. – Нам вдалося окреслити коло питань, у яких можлива співпраця між двома країнами. Азербайджан уже є нашим дипломатичним партнером по ГУАМу та «Східному партнерству». Потенціал для активізації співпраці дуже високий. Молодіжний форум є одним з кроків для співробітництва, адже наше майбутнє – за молоддю. Необхідно сприяти самореалізації молоді і формуванню у неї відповідального ставлення до суспільних процесів та управління зокрема, – підсумував Ігор Кревський.

– Форум матиме позитивний ефект. Всі напрацювання не залишаться на папері, тому що ми активно рухатимемось в напрямі їхньої реалізації для зміцнення партнерства, – сказав керівник Головного управління молоді і спорту у місті Баку Рагіф Аббасов. Молодь потрібно залучати до суспільно життя, даючи можливість реалізовувати сміливі ідеї. Адже інновації визначають темпи розвитку будь-якої країни, – резюмував азербайджанський представник.

Під час форуму заплановано презентацію низки досліджень, панельні дискусії між учасниками, а також своєрідна гра «квест», пунктами призначення якої стануть офіси молодіжних організацій Вінниці.

У підсумку делегати планують розробити документ, який визначить основні напрями співробітництва у сфері молодіжної політики між Україною та Республікою Азербайджан.

Довідково: Азербайджанська діаспора на Україні нараховує 44 тисячі осіб, 700 з них мешкає на Вінниччині.

Повернутись Створено: 6 листопада 2013 року, 14:46 Переглядів: 908

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація