Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Україно-Азербайджанський молодіжний форум розпочався у Вінниці Роздрукувати

У Вінниці розпочав роботу Україно-Азербайджанський молодіжний форум «Молодь без кордонів: міжкультурний діалог», організований за підтримки Міністерства молоді і спорту України. Протягом трьох днів, з 6 по 8 листопада, учасники заходу ділитимуться кращими практиками у сфері реалізації молодіжної політики, досвідом взаємодії молодіжних організацій із виконавчою владою та соціально-відповідальним бізнесом, а також зосередяться на обговоренні форм співпраці між молодіжними організаціями України та Республіки Азербайджан. Участь у форумі беруть лідери молодіжних громадських організацій та студентського самоврядування України та Азербайджанської Республіки. Українську сторону представляють як вінничани, так і молодь зі столиці, а також Волинської, Закарпатської, Чернігівської, Донецької областей.

На офіційному відкритті форуму були присутні заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник міського голови Валентина Балицька, представник Міністерства молоді і спорту України Олеся Кравченко, Перший Секретар посольства Азербайджанської Республіки в Україні Субхан Гусейнлі, керівник представництва внутрішніх справ Азербайджанської Республіки в Україні Акбар Юсифов та керівник Головного управління молоді і спорту в місті Баку Рагіф Аббасов.

– Молодіжний форум є вагомою подією для Вінниччини, особливо в розрізі нещодавнього офіційного візиту Надзвичайного та Повноважного Посла Азербайджанської Республіки в Україні Ейнулла Мадатлі, – сказав Ігор Кревський. – Нам вдалося окреслити коло питань, у яких можлива співпраця між двома країнами. Азербайджан уже є нашим дипломатичним партнером по ГУАМу та «Східному партнерству». Потенціал для активізації співпраці дуже високий. Молодіжний форум є одним з кроків для співробітництва, адже наше майбутнє – за молоддю. Необхідно сприяти самореалізації молоді і формуванню у неї відповідального ставлення до суспільних процесів та управління зокрема, – підсумував Ігор Кревський.

– Форум матиме позитивний ефект. Всі напрацювання не залишаться на папері, тому що ми активно рухатимемось в напрямі їхньої реалізації для зміцнення партнерства, – сказав керівник Головного управління молоді і спорту у місті Баку Рагіф Аббасов. Молодь потрібно залучати до суспільно життя, даючи можливість реалізовувати сміливі ідеї. Адже інновації визначають темпи розвитку будь-якої країни, – резюмував азербайджанський представник.

Під час форуму заплановано презентацію низки досліджень, панельні дискусії між учасниками, а також своєрідна гра «квест», пунктами призначення якої стануть офіси молодіжних організацій Вінниці.

У підсумку делегати планують розробити документ, який визначить основні напрями співробітництва у сфері молодіжної політики між Україною та Республікою Азербайджан.

Довідково: Азербайджанська діаспора на Україні нараховує 44 тисячі осіб, 700 з них мешкає на Вінниччині.

Повернутись Створено: 6 листопада 2013 року, 14:46 Переглядів: 1000

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація