Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Україно-Азербайджанський молодіжний форум розпочався у Вінниці Роздрукувати

У Вінниці розпочав роботу Україно-Азербайджанський молодіжний форум «Молодь без кордонів: міжкультурний діалог», організований за підтримки Міністерства молоді і спорту України. Протягом трьох днів, з 6 по 8 листопада, учасники заходу ділитимуться кращими практиками у сфері реалізації молодіжної політики, досвідом взаємодії молодіжних організацій із виконавчою владою та соціально-відповідальним бізнесом, а також зосередяться на обговоренні форм співпраці між молодіжними організаціями України та Республіки Азербайджан. Участь у форумі беруть лідери молодіжних громадських організацій та студентського самоврядування України та Азербайджанської Республіки. Українську сторону представляють як вінничани, так і молодь зі столиці, а також Волинської, Закарпатської, Чернігівської, Донецької областей.

На офіційному відкритті форуму були присутні заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник міського голови Валентина Балицька, представник Міністерства молоді і спорту України Олеся Кравченко, Перший Секретар посольства Азербайджанської Республіки в Україні Субхан Гусейнлі, керівник представництва внутрішніх справ Азербайджанської Республіки в Україні Акбар Юсифов та керівник Головного управління молоді і спорту в місті Баку Рагіф Аббасов.

– Молодіжний форум є вагомою подією для Вінниччини, особливо в розрізі нещодавнього офіційного візиту Надзвичайного та Повноважного Посла Азербайджанської Республіки в Україні Ейнулла Мадатлі, – сказав Ігор Кревський. – Нам вдалося окреслити коло питань, у яких можлива співпраця між двома країнами. Азербайджан уже є нашим дипломатичним партнером по ГУАМу та «Східному партнерству». Потенціал для активізації співпраці дуже високий. Молодіжний форум є одним з кроків для співробітництва, адже наше майбутнє – за молоддю. Необхідно сприяти самореалізації молоді і формуванню у неї відповідального ставлення до суспільних процесів та управління зокрема, – підсумував Ігор Кревський.

– Форум матиме позитивний ефект. Всі напрацювання не залишаться на папері, тому що ми активно рухатимемось в напрямі їхньої реалізації для зміцнення партнерства, – сказав керівник Головного управління молоді і спорту у місті Баку Рагіф Аббасов. Молодь потрібно залучати до суспільно життя, даючи можливість реалізовувати сміливі ідеї. Адже інновації визначають темпи розвитку будь-якої країни, – резюмував азербайджанський представник.

Під час форуму заплановано презентацію низки досліджень, панельні дискусії між учасниками, а також своєрідна гра «квест», пунктами призначення якої стануть офіси молодіжних організацій Вінниці.

У підсумку делегати планують розробити документ, який визначить основні напрями співробітництва у сфері молодіжної політики між Україною та Республікою Азербайджан.

Довідково: Азербайджанська діаспора на Україні нараховує 44 тисячі осіб, 700 з них мешкає на Вінниччині.

Повернутись Створено: 6 листопада 2013 року, 14:46 Переглядів: 965

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація