21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Україно-Азербайджанський молодіжний форум розпочався у Вінниці Роздрукувати

У Вінниці розпочав роботу Україно-Азербайджанський молодіжний форум «Молодь без кордонів: міжкультурний діалог», організований за підтримки Міністерства молоді і спорту України. Протягом трьох днів, з 6 по 8 листопада, учасники заходу ділитимуться кращими практиками у сфері реалізації молодіжної політики, досвідом взаємодії молодіжних організацій із виконавчою владою та соціально-відповідальним бізнесом, а також зосередяться на обговоренні форм співпраці між молодіжними організаціями України та Республіки Азербайджан. Участь у форумі беруть лідери молодіжних громадських організацій та студентського самоврядування України та Азербайджанської Республіки. Українську сторону представляють як вінничани, так і молодь зі столиці, а також Волинської, Закарпатської, Чернігівської, Донецької областей.

На офіційному відкритті форуму були присутні заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник міського голови Валентина Балицька, представник Міністерства молоді і спорту України Олеся Кравченко, Перший Секретар посольства Азербайджанської Республіки в Україні Субхан Гусейнлі, керівник представництва внутрішніх справ Азербайджанської Республіки в Україні Акбар Юсифов та керівник Головного управління молоді і спорту в місті Баку Рагіф Аббасов.

– Молодіжний форум є вагомою подією для Вінниччини, особливо в розрізі нещодавнього офіційного візиту Надзвичайного та Повноважного Посла Азербайджанської Республіки в Україні Ейнулла Мадатлі, – сказав Ігор Кревський. – Нам вдалося окреслити коло питань, у яких можлива співпраця між двома країнами. Азербайджан уже є нашим дипломатичним партнером по ГУАМу та «Східному партнерству». Потенціал для активізації співпраці дуже високий. Молодіжний форум є одним з кроків для співробітництва, адже наше майбутнє – за молоддю. Необхідно сприяти самореалізації молоді і формуванню у неї відповідального ставлення до суспільних процесів та управління зокрема, – підсумував Ігор Кревський.

– Форум матиме позитивний ефект. Всі напрацювання не залишаться на папері, тому що ми активно рухатимемось в напрямі їхньої реалізації для зміцнення партнерства, – сказав керівник Головного управління молоді і спорту у місті Баку Рагіф Аббасов. Молодь потрібно залучати до суспільно життя, даючи можливість реалізовувати сміливі ідеї. Адже інновації визначають темпи розвитку будь-якої країни, – резюмував азербайджанський представник.

Під час форуму заплановано презентацію низки досліджень, панельні дискусії між учасниками, а також своєрідна гра «квест», пунктами призначення якої стануть офіси молодіжних організацій Вінниці.

У підсумку делегати планують розробити документ, який визначить основні напрями співробітництва у сфері молодіжної політики між Україною та Республікою Азербайджан.

Довідково: Азербайджанська діаспора на Україні нараховує 44 тисячі осіб, 700 з них мешкає на Вінниччині.

Повернутись Створено: 6 листопада 2013 року, 14:46 Переглядів: 930

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація