23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Українська авіакомпанія «Ян Ейр» обслуговуватиме вінничан Роздрукувати

23 серпня 2013 року в вінницькому аеропорту здійснив свою першу посадку новий літак Airbus A320 YanAir української авіакомпанії.

Літак, салон якого розрахований на 180 посадкових місць, виконував технічний рейс з аеропорту Борисполь. Але цього разу на його борту були тільки співробітники авіакомпанії. Їх поїздка на Вінниччину носила робочий характер.

І вже 28 серпня представники компанії ОО «Ян Ейр» ЛТД на чолі з генеральним директором Ігорем Возняком зустрілися з керівництвом області для вирішення деяких моментів співпраці. Зокрема, у розмові з головою обласної Ради Сергієм Татусяком домовлялися про спільну співпрацю і про підписання угод щодо відкриття нових авіаліній.

- Конкретно домовилися про щоденний рейс на Москву. Розпочнемо чартерні рейси до Варшави. Ну, а далі - все залежатиме від того, наскільки ефективно ми будемо працювати з туристичними фірмами. Також, вважаю, що з нашого боку варто досконало вивчити запити громадян щодо відкриття тих чи інших рейсів. Але головне, що перші кроки до того вже зроблено, - прокоментував результати домовленостей Сергій Татусяк.

Повернутись Створено: 29 серпня 2013 року, 19:58 Переглядів: 1684

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація