Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Українська авіакомпанія «Ян Ейр» обслуговуватиме вінничан Роздрукувати

23 серпня 2013 року в вінницькому аеропорту здійснив свою першу посадку новий літак Airbus A320 YanAir української авіакомпанії.

Літак, салон якого розрахований на 180 посадкових місць, виконував технічний рейс з аеропорту Борисполь. Але цього разу на його борту були тільки співробітники авіакомпанії. Їх поїздка на Вінниччину носила робочий характер.

І вже 28 серпня представники компанії ОО «Ян Ейр» ЛТД на чолі з генеральним директором Ігорем Возняком зустрілися з керівництвом області для вирішення деяких моментів співпраці. Зокрема, у розмові з головою обласної Ради Сергієм Татусяком домовлялися про спільну співпрацю і про підписання угод щодо відкриття нових авіаліній.

- Конкретно домовилися про щоденний рейс на Москву. Розпочнемо чартерні рейси до Варшави. Ну, а далі - все залежатиме від того, наскільки ефективно ми будемо працювати з туристичними фірмами. Також, вважаю, що з нашого боку варто досконало вивчити запити громадян щодо відкриття тих чи інших рейсів. Але головне, що перші кроки до того вже зроблено, - прокоментував результати домовленостей Сергій Татусяк.

Повернутись Створено: 29 серпня 2013 року, 19:58 Переглядів: 1764

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація