12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Українські бізнесмени перейматимуть нідерландський досвід Роздрукувати

З 17 по 19 травня 2017 року у Вінниці перебуває нідерландська торгова місія на чолі із послом Королівства Нідерландів в Україні паном Кейсом Кломпенхаувером. В рамках її програми передбачені візити на місцеві підприємства, офіційні зустрічі та низка заходів для підприємців обох країн. Відтак, сьогодні, 18 травня, за участі посла Королівства Нідерландів в Україні, 17 компаній, що зацікавлені у налагодженні та розширенні співпраці з українськими партнерами у місті Вінниці та регіоні загалом, відбувся круглий стіл із головою обласної Ради Анатолієм Олійником, головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм та Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим.

– Сьогоднішня зустріч – це чудове представлення для нашого бізнесу того, що Вінниця може нам запропонувати, – сказав посол Королівства Нідерландів в Україні Кейс Кломпенхаувер. – Ваш регіон готовий і здатний до інновацій, і вашим секретом є те, що ви створюєте справедливі умови для бізнесу, аби він процвітав. Це саме те, що ми шукаємо. Я дуже сподіваюся, що із 17 компаніями, які присутні сьогодні тут, ми зможемо побудувати плідні контакти та співпрацю.

Радник з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні Кароліна Спаанс представила 17 компаній, що ввійшли до складу торгової місії.

Її склад відображає пріоритетні галузі голландської економіки: сільське господарство, виробництво продуктів харчування, рослинництво, логістику, біоенергетику та фінанси.

Кароліна Спаанс розповіла, що у місії беруть участь переважно малі та середні голландські підприємства, що вже мають досвід ведення бізнесу в Україні. Також зауважила, що вони зацікавлені у нових ділових контактах з компаніями Вінниччини щодо постачання продуктів та обладнання, а також надання послуг.

Із діяльністю найвищого самоврядного органу Вінниччини присутніх ознайомив голова обласної Ради Анатолій Олійник.

– Насамперед маю честь вітати вас від імені усього депутатського корпусу Вінницької обласної Ради, – зазначив Анатолій Дмитрович. – Ті результати, які сьогодні має Вінниччина, яка, до речі, одна з найкращих областей України, – це результат правильно прийнятих рішень, які сприяли цьому розвитку.

Також Анатолій Дмитрович зазначив, що у Вінницькій області створено Агенцію регіонального розвитку області.

– Сьогодні до Агенції є довіра, адже завдяки її створенню ми вже маємо певні напрацювання та залучення іноземних інвестицій, – сказав Анатолій Олійник. – Створення Агенції є одним із тих правильно прийнятих рішень. Стосовно співпраці із Королівством Нідерландів, то ми не лише в економічному напрямі співпрацюємо з вашою країною, у нас є досить гарний приклад співробітництва з благодійними фондами, громадськими організаціями Королівства Нідерландів. Прикладом може бути співпраця із благодійниками із провінції Гронінген. Завдяки їхньому сприянню ми придбали спеціально обладнаний автобус із підйомником для дітей із обмеженими можливостями, а також облаштували окремі відділення лікарень області та придбали медичне обладнання.

Після круглого столу Нідерландська торгова місія візьме участь у семінарі «Співробітництво із Нідерландами» для представників місцевого середнього і малого бізнесу, під час якого представник делегації ЄС в Україні розповість про новостворену платформу EU4Business, а голландський банк розвитку FMO та керівник проекту «Агро Торгівля» розкажуть місцевим підприємцям про наявні проекти фінансування розвитку підприємств. 

Повернутись Створено: 18 травня 2017 року, 15:32 Переглядів: 1334

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація