23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Українські бізнесмени перейматимуть нідерландський досвід Роздрукувати

З 17 по 19 травня 2017 року у Вінниці перебуває нідерландська торгова місія на чолі із послом Королівства Нідерландів в Україні паном Кейсом Кломпенхаувером. В рамках її програми передбачені візити на місцеві підприємства, офіційні зустрічі та низка заходів для підприємців обох країн. Відтак, сьогодні, 18 травня, за участі посла Королівства Нідерландів в Україні, 17 компаній, що зацікавлені у налагодженні та розширенні співпраці з українськими партнерами у місті Вінниці та регіоні загалом, відбувся круглий стіл із головою обласної Ради Анатолієм Олійником, головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм та Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим.

– Сьогоднішня зустріч – це чудове представлення для нашого бізнесу того, що Вінниця може нам запропонувати, – сказав посол Королівства Нідерландів в Україні Кейс Кломпенхаувер. – Ваш регіон готовий і здатний до інновацій, і вашим секретом є те, що ви створюєте справедливі умови для бізнесу, аби він процвітав. Це саме те, що ми шукаємо. Я дуже сподіваюся, що із 17 компаніями, які присутні сьогодні тут, ми зможемо побудувати плідні контакти та співпрацю.

Радник з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні Кароліна Спаанс представила 17 компаній, що ввійшли до складу торгової місії.

Її склад відображає пріоритетні галузі голландської економіки: сільське господарство, виробництво продуктів харчування, рослинництво, логістику, біоенергетику та фінанси.

Кароліна Спаанс розповіла, що у місії беруть участь переважно малі та середні голландські підприємства, що вже мають досвід ведення бізнесу в Україні. Також зауважила, що вони зацікавлені у нових ділових контактах з компаніями Вінниччини щодо постачання продуктів та обладнання, а також надання послуг.

Із діяльністю найвищого самоврядного органу Вінниччини присутніх ознайомив голова обласної Ради Анатолій Олійник.

– Насамперед маю честь вітати вас від імені усього депутатського корпусу Вінницької обласної Ради, – зазначив Анатолій Дмитрович. – Ті результати, які сьогодні має Вінниччина, яка, до речі, одна з найкращих областей України, – це результат правильно прийнятих рішень, які сприяли цьому розвитку.

Також Анатолій Дмитрович зазначив, що у Вінницькій області створено Агенцію регіонального розвитку області.

– Сьогодні до Агенції є довіра, адже завдяки її створенню ми вже маємо певні напрацювання та залучення іноземних інвестицій, – сказав Анатолій Олійник. – Створення Агенції є одним із тих правильно прийнятих рішень. Стосовно співпраці із Королівством Нідерландів, то ми не лише в економічному напрямі співпрацюємо з вашою країною, у нас є досить гарний приклад співробітництва з благодійними фондами, громадськими організаціями Королівства Нідерландів. Прикладом може бути співпраця із благодійниками із провінції Гронінген. Завдяки їхньому сприянню ми придбали спеціально обладнаний автобус із підйомником для дітей із обмеженими можливостями, а також облаштували окремі відділення лікарень області та придбали медичне обладнання.

Після круглого столу Нідерландська торгова місія візьме участь у семінарі «Співробітництво із Нідерландами» для представників місцевого середнього і малого бізнесу, під час якого представник делегації ЄС в Україні розповість про новостворену платформу EU4Business, а голландський банк розвитку FMO та керівник проекту «Агро Торгівля» розкажуть місцевим підприємцям про наявні проекти фінансування розвитку підприємств. 

Повернутись Створено: 18 травня 2017 року, 15:32 Переглядів: 617

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація