23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Українсько-польське партнерство Роздрукувати

Віце-маршалек Лодзя патронуватиме вінницьких студентів

Офіційна делегація з Лодзинського воєводства на чолі з віце-маршалком Марцином Бугайским стала четвертою іноземною делегацією, яка прибула на Вінниччину святкувати День незалежності України. На зустріч з головою обласної Ради Сергієм Татусяком пан віце-маршалек прибув разом із консулом Республіки Польща у Вінниці Сильвестром Руді. Зі свого боку Сергій Татусяк запросив на зустріч місцевих студентів, які навчаються у польських вищих навчальних закладах.

Марцин Бугайский позитивно оцінив співпрацю представницької влади Вінниччини і молодіжних організацій. Особливо гість відзначив такий формат роботи як Студентський парламент.
– У Лодзі є подібні організації студентів. Я з ними особисто контактую, бо розумію, що молодь – це наша інвестиція. Я також готовий взяти під опіку і вінницьких студентів, які будуть у нас навчатися, – повідомив пан віце-маршалек.
Після молодіжних питань сторони обговорили напрямки співпраці в рамках різних європейських програм, в тому числі «Східне партнерство». Остання виділила для України 28 млн. євро на проекти в сфері розбудови регіональної влади.
– Ви знаєте, що Вінниччина плідно працює в питанні реформування місцевого самоврядування, взявши за зразок польську модель влади. Тут я хотів би подякувати польському консульству за величезне сприяння у виїздах наших делегацій самоврядців для навчання у Польщі, – зазначив Сергій Татусяк.
Марцин Бугайский підкреслив, що і надалі сприятиме питанню розвитку самоврядування на Вінниччині. Крім того, він запропонував тісніші контакти в сфері медицини, бізнесу та садівництва й городництва. Зокрема, віце-маршалек запросив С.Татусяка з делегаціями до Лодзя на медичну конференцію у вересні та бізнес-форум у листопаді цього року.


Повернутись Створено: 21 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 753

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація