Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Українсько-польське партнерство Роздрукувати

Віце-маршалек Лодзя патронуватиме вінницьких студентів

Офіційна делегація з Лодзинського воєводства на чолі з віце-маршалком Марцином Бугайским стала четвертою іноземною делегацією, яка прибула на Вінниччину святкувати День незалежності України. На зустріч з головою обласної Ради Сергієм Татусяком пан віце-маршалек прибув разом із консулом Республіки Польща у Вінниці Сильвестром Руді. Зі свого боку Сергій Татусяк запросив на зустріч місцевих студентів, які навчаються у польських вищих навчальних закладах.

Марцин Бугайский позитивно оцінив співпрацю представницької влади Вінниччини і молодіжних організацій. Особливо гість відзначив такий формат роботи як Студентський парламент.
– У Лодзі є подібні організації студентів. Я з ними особисто контактую, бо розумію, що молодь – це наша інвестиція. Я також готовий взяти під опіку і вінницьких студентів, які будуть у нас навчатися, – повідомив пан віце-маршалек.
Після молодіжних питань сторони обговорили напрямки співпраці в рамках різних європейських програм, в тому числі «Східне партнерство». Остання виділила для України 28 млн. євро на проекти в сфері розбудови регіональної влади.
– Ви знаєте, що Вінниччина плідно працює в питанні реформування місцевого самоврядування, взявши за зразок польську модель влади. Тут я хотів би подякувати польському консульству за величезне сприяння у виїздах наших делегацій самоврядців для навчання у Польщі, – зазначив Сергій Татусяк.
Марцин Бугайский підкреслив, що і надалі сприятиме питанню розвитку самоврядування на Вінниччині. Крім того, він запропонував тісніші контакти в сфері медицини, бізнесу та садівництва й городництва. Зокрема, віце-маршалек запросив С.Татусяка з делегаціями до Лодзя на медичну конференцію у вересні та бізнес-форум у листопаді цього року.


Повернутись Створено: 21 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 869

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація