Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Українсько-польське партнерство Роздрукувати

Віце-маршалек Лодзя патронуватиме вінницьких студентів

Офіційна делегація з Лодзинського воєводства на чолі з віце-маршалком Марцином Бугайским стала четвертою іноземною делегацією, яка прибула на Вінниччину святкувати День незалежності України. На зустріч з головою обласної Ради Сергієм Татусяком пан віце-маршалек прибув разом із консулом Республіки Польща у Вінниці Сильвестром Руді. Зі свого боку Сергій Татусяк запросив на зустріч місцевих студентів, які навчаються у польських вищих навчальних закладах.

Марцин Бугайский позитивно оцінив співпрацю представницької влади Вінниччини і молодіжних організацій. Особливо гість відзначив такий формат роботи як Студентський парламент.
– У Лодзі є подібні організації студентів. Я з ними особисто контактую, бо розумію, що молодь – це наша інвестиція. Я також готовий взяти під опіку і вінницьких студентів, які будуть у нас навчатися, – повідомив пан віце-маршалек.
Після молодіжних питань сторони обговорили напрямки співпраці в рамках різних європейських програм, в тому числі «Східне партнерство». Остання виділила для України 28 млн. євро на проекти в сфері розбудови регіональної влади.
– Ви знаєте, що Вінниччина плідно працює в питанні реформування місцевого самоврядування, взявши за зразок польську модель влади. Тут я хотів би подякувати польському консульству за величезне сприяння у виїздах наших делегацій самоврядців для навчання у Польщі, – зазначив Сергій Татусяк.
Марцин Бугайский підкреслив, що і надалі сприятиме питанню розвитку самоврядування на Вінниччині. Крім того, він запропонував тісніші контакти в сфері медицини, бізнесу та садівництва й городництва. Зокрема, віце-маршалек запросив С.Татусяка з делегаціями до Лодзя на медичну конференцію у вересні та бізнес-форум у листопаді цього року.


Повернутись Створено: 21 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 783

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація