12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Українсько-польський проект Роздрукувати

Вінницьких жінок навчатимуть веденню бізнесу

25 квітня голова обласної Ради Сергій Татусяк зустрівся із польською делегацією Сьвєнтокшиського воєводства (Польща), з метою обговорення проекту «Вінниччина – регіон активних жінок». Польську сторону представляли: голова Конецького Товариства розвитку підприємництва Марек Міка та начальник відділу міжнародної співпраці Сташовського повіту Ян Мазанка.

Польські партнери прибули на Вінниччину з 4-денним візитом з тим, аби здійснити організаційні заходи щодо реалізації проекту «Вінниччина – регіон активних жінок». Це другий грант програми «Польська допомога розвитку - 2012» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща, який виграв Вінницький обласний осередок Міжнародної Громадської Організації «Україна-Польща-Німеччина» за участі польських партнерів. Нагадаємо, перший стосувався створення обласної асоціації органів місцевого самоврядування. (Обидва проекти співфінансовано в рамках програми польського розвиткового співробітництва Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2012 році).
Метою проекту є збільшення професійної активності та полегшення доступу до інформації про заснування та ведення бізнесу жінок. На думку реалізаторів, це у довгостроковій перспективі може привести до зниження рівня безробіття в області та появи нових підприємств на ринку унаслідок самостійної зайнятості жінок.
Проект передбачає проведення навчань, практичних занять та ознайомлення з кращими практиками ведення бізнесу жінками-підприємцями в Вінницькій області, а також навчальний візит до Республіки Польща.
До участі в проекті на конкурсній основі будуть відібрані 40 жінок з території Вінницької області, в тому числі: 32 – по 1 учасниці з кожного району області та міста обласного підпорядкування; 8 – з м.Вінниці.
Обговорюючи з польськими партнерами проект, С.Татусяк зауважив, що він є новим напрямом у співпраці вінницьких та польських неурядових організацій.
– Більшість проектів, які ми реалізуємо спільно з поляками, стосуються місцевого самоврядування, дитячих та молодіжних програм, культури і спорту. Бізнес для жінок – це новий напрям. Але те, що польський уряд виділи на нього кошти, підтверджує надійність та ефективність вінницько-польського партнерства, – зазначив голова обласної Ради.
В свою чергу Ян Мазанка та Марек Міка подякували Сергію Татусяку, що він особисто ініціює співпрацю громадських організацій Вінниччини та Сьвєнтокшиського воєводства.

 

Повернутись Створено: 25 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1071

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація