23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Унікальні традиції Роздрукувати

Сергій Татусяк відвідав Фестиваль яблука

30 вересня голова обласної Ради, голова Ради Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк побував на урочистому молдовському святі – 2-му Фестивалі яблука у м.Сорока. У зв’язку з цим місто відвідали гості зі всього району, урядовці Республіки Молдова, гості з-за кордону і тисячі самих сорочан.
Господарем гучних урочистостей був голова Сорокського району Віктор Сеу, а найпочеснішим гостем – Прем’єр-міністр Республіки Молдова Володимир Філат.
Також були присутні: міністр сільського господарства та харчової промисловості Республіки Молдова Василе Бумаков, Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Республіці Молдова Маріус Габріель Лазурка, Надзвичайний і Повноважний Посол Російської Федерації в Республіці Молдова Фарит Мухаметишин, делегації з міст Яси та Ботошани (Румунія), делегація Костромської області (Російська Федерація).
Святкування відбувалося у старовинній Сорокській фортеці 15 століття. Урочистості розпочались з колоритних виступів творчих колективів, кульмінацією стала театралізована сценка «Я приніс тобі яблуко», яку з шаленим захопленням сприйняли глядачі. На площі гості і учасники фестивалю змогли побачити найкращу виставлену яблучну продукцію сільськогосподарських виробників. Тут можна було придбати різноманітні види саджанців, а яблука не тільки скуштувати, але й придбати за дешевшими цінами, ніж на ринку.
Під час святкування голова «Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк та Прем’єр-міністр Республіки Молдова Володимир Філат мали змогу обговорити питання співпраці Молдови та Вінницької області. Зокрема, співрозмовники зупинилися на питаннях будівництва мосту «Ямпіль-Сороки», презентації Єврорегіону «Дністер» у Брюсселі і відкриття там його представництва, а також про відродження традицій міжрегіонального співробітництва загалом.
Прем’єр-міністр Республіки Молдова Володимир Філат наголосив на зацікавленості молдовського уряду в інфраструктурних проектах з Україною, зокрема, і мостом, який з’єднає два береги Дністра.

 


– Питання будівництва мосту «Ямпіль-Сороки» знаходиться на контролі Уряду Республіки Молдова. Ми зобов’язуємося завершити даний проект. Але нам як найближчим сусідам потрібно реалізовувати не лише бізнес-проекти, а й розвивати культурологічні проекти та будувати духовні мости, – наголосив В.Філат.
Сергій Татусяк висловив найкращі враження від організації Фестивалю яблука в Сороках. Він повідомив, що у них з колегами виникла пропозиція організувати наступного року даний захід під патронатом Єврорегіону «Дністер».
– Для Вінниччини «яблучна» тема є дуже актуальною. Протягом останніх кількох років ми активно відроджуємо садівництво, відкриваємо сучасні овочесховища. Вони великі і можуть забезпечувати зберігання не тільки місцевих плодів садівництва, а й бути орендованими, наприклад, тими ж молдавськими виробниками. Але на сьогодні транспортування унеможливлює відсутність автодорожнього сполучення з Молдовою. Тому міст «Ямпіль-Сороки» на сьогодні – номер один, – зауважив С.Татусяк.

Повернутись Створено: 1 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 873

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація