12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Унікальну клініку відкрили у Вінниці Роздрукувати

6 жовтня у Вінниці відбулося урочисте відкриття нового медичного закладу - клініки «Гормонія». Це один з найсучасніших медичних закладів, діяльність якого спрямована на боротьбу з двома епідеміями сьогодення – захворюваннями щитоподібної залози та надлишковою масою тіла. Вузли у щитовидній залозі зустрічаються в 30-40% населення, а зайву вагу мають близько 45-60% всіх людей. Однак, в Україні медичну допомогу з приводу даних хвороб можна отримати лише в деяких медичних закладах.

Розділити святковий настрій та сказати слова привітань прибули голова обласної Ради Анатолій Олійник, професор, завідувач кафедри ендокринології ВНМУ Марина Власенко, професор, завідуючий кафедрою хірургії Національного медичного університету імені Богомольця Василь Храпач, а також представники професорського складу вінницького медичного університету ім. М. Пирогова.

Перш ніж розпочати знайомство з новим приміщенням здійснили традиційний перетин стрічки. Екскурсію медичним закладом гостям провів головний лікар клініки «Гормонія», кандидат медичних наук, хірург вищої категорії Андрій Багрій.

 - «Гормонія» на сьогоднішній день – єдиний медичний центр в нашій країні, в якому, крім сучасної діагностики та традиційного медикаментозного лікування зобу, застосовуються всі три відомі малоінвазивні методики лікування вузлів щитовидної залози: склеротерапія етанолом, лікування діодним лазером та радіочастотна абляція, - розповідає Андрій Васильович. - Останній метод є одним з найсучасніших і застосовується вперше і лише в нашій клініці.

Разом з партнером закладу – Універсальною подільською клінікою – вперше на Вінниччині впроваджено в хірургічну практику застосування LigaSure – сучасної технології, яка дозволяє оперувати щитоподібну залозу без застосування швів. Це скоротило термін перебування пацієнта у відділенні до 1-2 діб, а також вдвічі зменшило тривалість реабілітаційного періоду.

В клініці застосовують всі відомі напрями для досягнення ідеального зовнішнього вигляду: спектр методів діагностики та лікування надлишкової маси тіла, як безопераційних так і хірургічних, апаратні методи корекції фігури, всі існуючі на сьогоднішній день види пластичних операцій.

На урочистій церемонії відкриття голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав із цією подією.

- Ця клініка має право зайняти своє місце в системі надання медичних послуг  в широкому спектрі, на рівні функціонування подібних закладів у світі, - зазначив Анатолій Дмитрович. -  Ваш підхід до роботи,  методологія, сучасне обладнання, фахівці дають всі шанси на те, аби клініка надавала пацієнтам якісну, європейського рівня, медичну допомогу. Щиро бажаю, аби ваша робота приносила вам лише задоволення та користь пацієнтам. 

Повернутись Створено: 6 жовтня 2016 року, 22:04 Переглядів: 5742

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація