Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Унікальну клініку відкрили у Вінниці Роздрукувати

6 жовтня у Вінниці відбулося урочисте відкриття нового медичного закладу - клініки «Гормонія». Це один з найсучасніших медичних закладів, діяльність якого спрямована на боротьбу з двома епідеміями сьогодення – захворюваннями щитоподібної залози та надлишковою масою тіла. Вузли у щитовидній залозі зустрічаються в 30-40% населення, а зайву вагу мають близько 45-60% всіх людей. Однак, в Україні медичну допомогу з приводу даних хвороб можна отримати лише в деяких медичних закладах.

Розділити святковий настрій та сказати слова привітань прибули голова обласної Ради Анатолій Олійник, професор, завідувач кафедри ендокринології ВНМУ Марина Власенко, професор, завідуючий кафедрою хірургії Національного медичного університету імені Богомольця Василь Храпач, а також представники професорського складу вінницького медичного університету ім. М. Пирогова.

Перш ніж розпочати знайомство з новим приміщенням здійснили традиційний перетин стрічки. Екскурсію медичним закладом гостям провів головний лікар клініки «Гормонія», кандидат медичних наук, хірург вищої категорії Андрій Багрій.

 - «Гормонія» на сьогоднішній день – єдиний медичний центр в нашій країні, в якому, крім сучасної діагностики та традиційного медикаментозного лікування зобу, застосовуються всі три відомі малоінвазивні методики лікування вузлів щитовидної залози: склеротерапія етанолом, лікування діодним лазером та радіочастотна абляція, - розповідає Андрій Васильович. - Останній метод є одним з найсучасніших і застосовується вперше і лише в нашій клініці.

Разом з партнером закладу – Універсальною подільською клінікою – вперше на Вінниччині впроваджено в хірургічну практику застосування LigaSure – сучасної технології, яка дозволяє оперувати щитоподібну залозу без застосування швів. Це скоротило термін перебування пацієнта у відділенні до 1-2 діб, а також вдвічі зменшило тривалість реабілітаційного періоду.

В клініці застосовують всі відомі напрями для досягнення ідеального зовнішнього вигляду: спектр методів діагностики та лікування надлишкової маси тіла, як безопераційних так і хірургічних, апаратні методи корекції фігури, всі існуючі на сьогоднішній день види пластичних операцій.

На урочистій церемонії відкриття голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав із цією подією.

- Ця клініка має право зайняти своє місце в системі надання медичних послуг  в широкому спектрі, на рівні функціонування подібних закладів у світі, - зазначив Анатолій Дмитрович. -  Ваш підхід до роботи,  методологія, сучасне обладнання, фахівці дають всі шанси на те, аби клініка надавала пацієнтам якісну, європейського рівня, медичну допомогу. Щиро бажаю, аби ваша робота приносила вам лише задоволення та користь пацієнтам. 

Повернутись Створено: 6 жовтня 2016 року, 22:04 Переглядів: 6139

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація