Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

«Університет третього покоління. Вікно в світ – українські перспективи». Роздрукувати

10 червня в рамках діяльності Мережі центрів європейської інформації відбулась міжрегіональна відеоконференція «Університет третього покоління. Вікно в світ – українські перспективи». В режимі онлайн спілкувався перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

У конференції також взяли участь представники Вінницької громадської організації «Філософія серця» і керівники органів місцевого самоврядування Донецької, Житомирської, Кіровоградської та Харківської областей.

Учасники зустрічі обговорили законодавчі акти та нові проекти, які можуть впроваджуватися в громадах. Зокрема, проект «Університет третього покоління. Вікно в світ – українські перспективи», організаторами якого виступили представники Вінницької ГО «Філософія серця», направлений на створення факультетів комп’ютерної грамотності для людей пенсійного віку, які зможуть реалізувати себе в соціальній сфері.

Як повідомив Ігор Кревський, у діяльності Вінницької обласної Ради практикується тісна співпраця з усіма громадськими організаціями. Адже, всі заходи, організовані громадськими діячами, завжди проходять за підтримки обласної Ради.

– Я підтримую пропозицію нинішніх учасників щодо залучення голів рад всіх рівнів та конкретних спеціалістів з усіх куточків України до спілкування у такому форматі. Це хороша практика як в поліпшенні законодавчої бази, так і для обміну досвідом в усіх сферах діяльності», – зауважив І. Кревський. 

Повернутись Створено: 11 червня 2013 року, 17:20 Переглядів: 1802

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація