12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Управлінню лісами Вінниччини виповнилося 95 років Роздрукувати

14 лютого в залі Вінницької обласної філармонії відбулось урочисте зібрання з нагоди 95-річчя утворення Вінницького обласного управління лісового і мисливського господарства. Ювілярів привітали Голова Держлісагенства України Віктор Сівець, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та начальник Вінницького ОУЛМГ Анатолій Бондар.

– Це – найстаріше в Україні управління і я висловлюю глибоку подяку, насамперед, ветеранам цієї галузі, що створили прекрасну базу для розвитку лісового господарства Вінниччини, – наголосив у своєму виступі Голова Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Сівець.

 – За роки становлення і розвитку ви набули славу одного з найкращих колективів у державі, ви – гордість нашої області, – підкреслив Ігор Кревський, вітаючи працівників та ветеранів галузі від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу Вінниччини.

 – Професія лісівника – найблагородніша після професії лікаря, бо ви своєю щоденною працею, примножуючи зелене багатство, забезпечуєте здоров’я людей нашої території та всієї планети, – зазначив І. Кревський.

Він зауважив, що за період діяльності, лісівниками Вінниччини було забезпечено високий рівень виробництва галузі та виховано цілу плеяду високопрофесійних кадрів, які сумлінно виконують свій фаховий обов’язок.

Кращих працівників галузі та ветеранів було нагороджено державними нагородами, почесними грамотами, подяками та подарунками.

Довідка.

Лише за останніх сім років лісівниками Вінниччини прийнято під заліснення 6,1 тис. га земель, не придатних для сільгоспвикористання, заліснено 5,6 тис. га. Обсяги лісорозведення в області нарощено майже у 3 рази.

Для створення нових лісів вирощується щорічно 15 млн. шт. сіянців та саджанців, понад 60 видів деревних порід та чагарників; більше 500 тис. шт. декоративних деревних та чагарникових порід з подальшою реалізацією на об’єкти озеленення області.

Повернутись Створено: 17 лютого 2014 року, 09:23 Переглядів: 822

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація