23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Управлінню лісами Вінниччини виповнилося 95 років Роздрукувати

14 лютого в залі Вінницької обласної філармонії відбулось урочисте зібрання з нагоди 95-річчя утворення Вінницького обласного управління лісового і мисливського господарства. Ювілярів привітали Голова Держлісагенства України Віктор Сівець, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та начальник Вінницького ОУЛМГ Анатолій Бондар.

– Це – найстаріше в Україні управління і я висловлюю глибоку подяку, насамперед, ветеранам цієї галузі, що створили прекрасну базу для розвитку лісового господарства Вінниччини, – наголосив у своєму виступі Голова Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Сівець.

 – За роки становлення і розвитку ви набули славу одного з найкращих колективів у державі, ви – гордість нашої області, – підкреслив Ігор Кревський, вітаючи працівників та ветеранів галузі від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу Вінниччини.

 – Професія лісівника – найблагородніша після професії лікаря, бо ви своєю щоденною працею, примножуючи зелене багатство, забезпечуєте здоров’я людей нашої території та всієї планети, – зазначив І. Кревський.

Він зауважив, що за період діяльності, лісівниками Вінниччини було забезпечено високий рівень виробництва галузі та виховано цілу плеяду високопрофесійних кадрів, які сумлінно виконують свій фаховий обов’язок.

Кращих працівників галузі та ветеранів було нагороджено державними нагородами, почесними грамотами, подяками та подарунками.

Довідка.

Лише за останніх сім років лісівниками Вінниччини прийнято під заліснення 6,1 тис. га земель, не придатних для сільгоспвикористання, заліснено 5,6 тис. га. Обсяги лісорозведення в області нарощено майже у 3 рази.

Для створення нових лісів вирощується щорічно 15 млн. шт. сіянців та саджанців, понад 60 видів деревних порід та чагарників; більше 500 тис. шт. декоративних деревних та чагарникових порід з подальшою реалізацією на об’єкти озеленення області.

Повернутись Створено: 17 лютого 2014 року, 09:23 Переглядів: 805

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація