23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Управлінські компетенції та ефективне просування свого бізнесу в Інтернеті вивчали бізнесмени Вінниччини Роздрукувати

Днями для власників малого та середнього бізнесу, підприємців-початківців та активних людей, які планують власну справу, відбувся відкритий семінар в рамках проекту «Бізнес-Інкубатор», який є однією із складових частин проекту «КУБ» («Країна Успішного Бізнесу»), що спрямований на створення та розвиток підприємництва в Україні. Захід організовано ПриватБанком за підтримки Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася директор Агенції Наталія Гижко, яка розповіла присутнім про один з основних напрямів діяльності Агенції – розвиток малого та середнього бізнесу. Вона також поінформувала про проведення заходів для представників бізнесу, з метою розвитку підприємницького середовища на 2018 рік.

З вітальним словом виступи­ла керівник напряму кредитування малого і середнього бізнесу Вінницької філії ПриватБанку Галина Добровольська, яка наголосила на тому, що уВінниці вперше проходить тренінг в рамках проекту «КУБ».

В ході семінару професійні бізнес-тренери поділилися кращими практиками управлінських рішень, методикою ведення переговорів, новими методами просування товарів.

Бізнес-тренер, засновник тренінгової агенції Getmanchuk Group Євген Гетманчук навчав учасників семінару вивчати своїх клієнтів, з метою створення клієнто-орієнтованого та індивідуального підходу до кожного. Практичні кейси дали можливість бізнесменам удосконалити навички ведення переговорів у внутрішньому середовищі та розвинути свої управлінські компетенції.

Керівник академії WebPromoExperts, директор з розвитку інтернет-агентства WebPromo, сертифікований фахівець Google Analytics IQ, Google AdWords IQ, «Яндекс Директ», «Бегун» Антон Воронюк поділився секретами просування бізнесу в Інтернеті, корисними ресурсами для здійснення онлайн-аналізу власного сайту та аналізу конкурентного середовища.

На завершення семінару учасники мали можливість поспілкуватись з однодумцями та розширити своє коло знайомств у бізнесовому середовищі.

Повернутись Створено: 27 лютого 2018 року, 11:34 Переглядів: 179

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація