Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Управлінські компетенції та ефективне просування свого бізнесу в Інтернеті вивчали бізнесмени Вінниччини Роздрукувати

Днями для власників малого та середнього бізнесу, підприємців-початківців та активних людей, які планують власну справу, відбувся відкритий семінар в рамках проекту «Бізнес-Інкубатор», який є однією із складових частин проекту «КУБ» («Країна Успішного Бізнесу»), що спрямований на створення та розвиток підприємництва в Україні. Захід організовано ПриватБанком за підтримки Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася директор Агенції Наталія Гижко, яка розповіла присутнім про один з основних напрямів діяльності Агенції – розвиток малого та середнього бізнесу. Вона також поінформувала про проведення заходів для представників бізнесу, з метою розвитку підприємницького середовища на 2018 рік.

З вітальним словом виступи­ла керівник напряму кредитування малого і середнього бізнесу Вінницької філії ПриватБанку Галина Добровольська, яка наголосила на тому, що уВінниці вперше проходить тренінг в рамках проекту «КУБ».

В ході семінару професійні бізнес-тренери поділилися кращими практиками управлінських рішень, методикою ведення переговорів, новими методами просування товарів.

Бізнес-тренер, засновник тренінгової агенції Getmanchuk Group Євген Гетманчук навчав учасників семінару вивчати своїх клієнтів, з метою створення клієнто-орієнтованого та індивідуального підходу до кожного. Практичні кейси дали можливість бізнесменам удосконалити навички ведення переговорів у внутрішньому середовищі та розвинути свої управлінські компетенції.

Керівник академії WebPromoExperts, директор з розвитку інтернет-агентства WebPromo, сертифікований фахівець Google Analytics IQ, Google AdWords IQ, «Яндекс Директ», «Бегун» Антон Воронюк поділився секретами просування бізнесу в Інтернеті, корисними ресурсами для здійснення онлайн-аналізу власного сайту та аналізу конкурентного середовища.

На завершення семінару учасники мали можливість поспілкуватись з однодумцями та розширити своє коло знайомств у бізнесовому середовищі.

Повернутись Створено: 27 лютого 2018 року, 11:32 Переглядів: 392

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація