Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Управлінські компетенції та ефективне просування свого бізнесу в Інтернеті вивчали бізнесмени Вінниччини Роздрукувати

Днями для власників малого та середнього бізнесу, підприємців-початківців та активних людей, які планують власну справу, відбувся відкритий семінар в рамках проекту «Бізнес-Інкубатор», який є однією із складових частин проекту «КУБ» («Країна Успішного Бізнесу»), що спрямований на створення та розвиток підприємництва в Україні. Захід організовано ПриватБанком за підтримки Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася директор Агенції Наталія Гижко, яка розповіла присутнім про один з основних напрямів діяльності Агенції – розвиток малого та середнього бізнесу. Вона також поінформувала про проведення заходів для представників бізнесу, з метою розвитку підприємницького середовища на 2018 рік.

З вітальним словом виступи­ла керівник напряму кредитування малого і середнього бізнесу Вінницької філії ПриватБанку Галина Добровольська, яка наголосила на тому, що уВінниці вперше проходить тренінг в рамках проекту «КУБ».

В ході семінару професійні бізнес-тренери поділилися кращими практиками управлінських рішень, методикою ведення переговорів, новими методами просування товарів.

Бізнес-тренер, засновник тренінгової агенції Getmanchuk Group Євген Гетманчук навчав учасників семінару вивчати своїх клієнтів, з метою створення клієнто-орієнтованого та індивідуального підходу до кожного. Практичні кейси дали можливість бізнесменам удосконалити навички ведення переговорів у внутрішньому середовищі та розвинути свої управлінські компетенції.

Керівник академії WebPromoExperts, директор з розвитку інтернет-агентства WebPromo, сертифікований фахівець Google Analytics IQ, Google AdWords IQ, «Яндекс Директ», «Бегун» Антон Воронюк поділився секретами просування бізнесу в Інтернеті, корисними ресурсами для здійснення онлайн-аналізу власного сайту та аналізу конкурентного середовища.

На завершення семінару учасники мали можливість поспілкуватись з однодумцями та розширити своє коло знайомств у бізнесовому середовищі.

Повернутись Створено: 27 лютого 2018 року, 11:32 Переглядів: 506

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація