23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Урочиста дата Роздрукувати

Георгію Петровському – 90!

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав з 90-річним ювілеєм заслуженого працівника фізичної культури та спорту, ветерана спортивного руху на Вінниччині, очільника Вінницького міського стадіону «Локомотив» (1972-1992рр.) Петровського Георгія Дмитровича.

У вітальному адресі ювіляру йдеться: «Ваше ім’я по праву знаходиться серед тих, хто десятиліттями формував спортивну еліту Вінниччини, хто дав приклад молодшим поколінням, хто всі свої справи й здобутки здійснював на славу Батьківщини.
Щира подяка Вам за те, що значну частину свого життя Ви присвятили вихованню фізично загартованих та здорових вінничан. Ваш двадцятилітній досвід управління міським стадіоном «Локомотив» став яскравою сторінкою в історії спортивної галузі краю!».
Сергій Татусяк вручив Георгію Дмитровичу Почесну грамоту обласної Ради та облдержадміністрації і побажав «фізичного здоров’я і краси, духовного довголіття і життєвих перемог».

16 лютого на зібранні з нагоди дня народження відомого вінничанина його також вітали начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр Фєнєв, заступник Вінницького міського голови Валентина Балицька, голова комітету з фізичної культури і спорту міської ради Сергій Краєвський, актив фізкультурно-спортивного товариства «Колос», спортсмени, друзі та колеги ювіляра.

Повернутись Створено: 17 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 897

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація