Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Урочиста дата Роздрукувати

Георгію Петровському – 90!

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав з 90-річним ювілеєм заслуженого працівника фізичної культури та спорту, ветерана спортивного руху на Вінниччині, очільника Вінницького міського стадіону «Локомотив» (1972-1992рр.) Петровського Георгія Дмитровича.

У вітальному адресі ювіляру йдеться: «Ваше ім’я по праву знаходиться серед тих, хто десятиліттями формував спортивну еліту Вінниччини, хто дав приклад молодшим поколінням, хто всі свої справи й здобутки здійснював на славу Батьківщини.
Щира подяка Вам за те, що значну частину свого життя Ви присвятили вихованню фізично загартованих та здорових вінничан. Ваш двадцятилітній досвід управління міським стадіоном «Локомотив» став яскравою сторінкою в історії спортивної галузі краю!».
Сергій Татусяк вручив Георгію Дмитровичу Почесну грамоту обласної Ради та облдержадміністрації і побажав «фізичного здоров’я і краси, духовного довголіття і життєвих перемог».

16 лютого на зібранні з нагоди дня народження відомого вінничанина його також вітали начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр Фєнєв, заступник Вінницького міського голови Валентина Балицька, голова комітету з фізичної культури і спорту міської ради Сергій Краєвський, актив фізкультурно-спортивного товариства «Колос», спортсмени, друзі та колеги ювіляра.

Повернутись Створено: 17 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 979

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація