Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Урочиста дата Роздрукувати

Георгію Петровському – 90!

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав з 90-річним ювілеєм заслуженого працівника фізичної культури та спорту, ветерана спортивного руху на Вінниччині, очільника Вінницького міського стадіону «Локомотив» (1972-1992рр.) Петровського Георгія Дмитровича.

У вітальному адресі ювіляру йдеться: «Ваше ім’я по праву знаходиться серед тих, хто десятиліттями формував спортивну еліту Вінниччини, хто дав приклад молодшим поколінням, хто всі свої справи й здобутки здійснював на славу Батьківщини.
Щира подяка Вам за те, що значну частину свого життя Ви присвятили вихованню фізично загартованих та здорових вінничан. Ваш двадцятилітній досвід управління міським стадіоном «Локомотив» став яскравою сторінкою в історії спортивної галузі краю!».
Сергій Татусяк вручив Георгію Дмитровичу Почесну грамоту обласної Ради та облдержадміністрації і побажав «фізичного здоров’я і краси, духовного довголіття і життєвих перемог».

16 лютого на зібранні з нагоди дня народження відомого вінничанина його також вітали начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр Фєнєв, заступник Вінницького міського голови Валентина Балицька, голова комітету з фізичної культури і спорту міської ради Сергій Краєвський, актив фізкультурно-спортивного товариства «Колос», спортсмени, друзі та колеги ювіляра.

Повернутись Створено: 17 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 925

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація