Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Урочиста дата Роздрукувати

Георгію Петровському – 90!

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав з 90-річним ювілеєм заслуженого працівника фізичної культури та спорту, ветерана спортивного руху на Вінниччині, очільника Вінницького міського стадіону «Локомотив» (1972-1992рр.) Петровського Георгія Дмитровича.

У вітальному адресі ювіляру йдеться: «Ваше ім’я по праву знаходиться серед тих, хто десятиліттями формував спортивну еліту Вінниччини, хто дав приклад молодшим поколінням, хто всі свої справи й здобутки здійснював на славу Батьківщини.
Щира подяка Вам за те, що значну частину свого життя Ви присвятили вихованню фізично загартованих та здорових вінничан. Ваш двадцятилітній досвід управління міським стадіоном «Локомотив» став яскравою сторінкою в історії спортивної галузі краю!».
Сергій Татусяк вручив Георгію Дмитровичу Почесну грамоту обласної Ради та облдержадміністрації і побажав «фізичного здоров’я і краси, духовного довголіття і життєвих перемог».

16 лютого на зібранні з нагоди дня народження відомого вінничанина його також вітали начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр Фєнєв, заступник Вінницького міського голови Валентина Балицька, голова комітету з фізичної культури і спорту міської ради Сергій Краєвський, актив фізкультурно-спортивного товариства «Колос», спортсмени, друзі та колеги ювіляра.

Повернутись Створено: 17 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 1053

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація