Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Урочистий молебень Роздрукувати

Вінничани помолилися за Україну

Відзначення 20-ї річниці незалежності України у Вінниці 24 серпня розпочалося з «Молитви за Україну». Святкову літургію у Свято-Преображенському соборі відслужив митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Симеон.
Разом з духовенством та прихожанами за Україну молилися голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова Ради Національного банку України Петро Порошенко, заступники голови обласної Ради, голови облдержадміністрації, Вінницького міського голови.

Митрополит Симеон звернувся з привітаннями та напутніми словами до віруючих. Вірянам і представникам влади владика побажав гідно і з честю служити на користь України.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав прихожан від імені депутатського корпусу обради, голови облдержадміністрації Миколи Джиги та міського голови Володимира Гройсмана.
− У цей великий день − 20-річчя нашої незалежності − ми маємо нагоду усвідомити, що Україна відбулася як самостійна держава. Разом з тим шлях, який ми проходимо зараз, складний. Складний, але перспективний, бо в нас є головне − єдність і взаєморозуміння, і в цьому наша сила! − наголосив С.Татусяк.
Також голова ОР закликав вінничан примножувати духовну спадщину, яку має Україна.
− Ми мусимо зрозуміти, що матеріальні блага можуть бути цілком заслужені, але ситуативні. Бо не буде людина і народ щасливими, якщо не буде духовності, усвідомлення того, що всі справи починаються з Божого благословення, − зазначив Сергій Пилипович.

Повернутись Створено: 24 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 873

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація