12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Урочистий молебень Роздрукувати

Вінничани помолилися за Україну

Відзначення 20-ї річниці незалежності України у Вінниці 24 серпня розпочалося з «Молитви за Україну». Святкову літургію у Свято-Преображенському соборі відслужив митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Симеон.
Разом з духовенством та прихожанами за Україну молилися голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова Ради Національного банку України Петро Порошенко, заступники голови обласної Ради, голови облдержадміністрації, Вінницького міського голови.

Митрополит Симеон звернувся з привітаннями та напутніми словами до віруючих. Вірянам і представникам влади владика побажав гідно і з честю служити на користь України.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав прихожан від імені депутатського корпусу обради, голови облдержадміністрації Миколи Джиги та міського голови Володимира Гройсмана.
− У цей великий день − 20-річчя нашої незалежності − ми маємо нагоду усвідомити, що Україна відбулася як самостійна держава. Разом з тим шлях, який ми проходимо зараз, складний. Складний, але перспективний, бо в нас є головне − єдність і взаєморозуміння, і в цьому наша сила! − наголосив С.Татусяк.
Також голова ОР закликав вінничан примножувати духовну спадщину, яку має Україна.
− Ми мусимо зрозуміти, що матеріальні блага можуть бути цілком заслужені, але ситуативні. Бо не буде людина і народ щасливими, якщо не буде духовності, усвідомлення того, що всі справи починаються з Божого благословення, − зазначив Сергій Пилипович.

Повернутись Створено: 24 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 805

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація