23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Урочистий молебень Роздрукувати

Вінничани помолилися за Україну

Відзначення 20-ї річниці незалежності України у Вінниці 24 серпня розпочалося з «Молитви за Україну». Святкову літургію у Свято-Преображенському соборі відслужив митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Симеон.
Разом з духовенством та прихожанами за Україну молилися голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова Ради Національного банку України Петро Порошенко, заступники голови обласної Ради, голови облдержадміністрації, Вінницького міського голови.

Митрополит Симеон звернувся з привітаннями та напутніми словами до віруючих. Вірянам і представникам влади владика побажав гідно і з честю служити на користь України.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав прихожан від імені депутатського корпусу обради, голови облдержадміністрації Миколи Джиги та міського голови Володимира Гройсмана.
− У цей великий день − 20-річчя нашої незалежності − ми маємо нагоду усвідомити, що Україна відбулася як самостійна держава. Разом з тим шлях, який ми проходимо зараз, складний. Складний, але перспективний, бо в нас є головне − єдність і взаєморозуміння, і в цьому наша сила! − наголосив С.Татусяк.
Також голова ОР закликав вінничан примножувати духовну спадщину, яку має Україна.
− Ми мусимо зрозуміти, що матеріальні блага можуть бути цілком заслужені, але ситуативні. Бо не буде людина і народ щасливими, якщо не буде духовності, усвідомлення того, що всі справи починаються з Божого благословення, − зазначив Сергій Пилипович.

Повернутись Створено: 24 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 771

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація