Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Урочисто Роздрукувати

Фото без опису

Сергій Татусяк загадав бажання біля головної ялинки

29 грудня голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк та Вінницький міський голова Володимир Гройсман урочисто відкрили головну новорічну ялинку області.

Лісова красуня, як і торік, розташувалася у Центральному парку ім.Горького. Запалювати символ Нового року прийшли сотні вінничан. Для них було презентоване неповторне шоу за участю казкових героїв, відомих артистів та святкового феєрверку.
Вітаючи вінничан з новорічними святами, Сергій Татусяк сказав, що головна новорічна ялинка асоціюється у нього з дитячими спогадами.
– Пам’ятаю, як усі ми – дорослі й малі – чекали, коли на центральних площах районних та обласного центрів з’явиться казкова лісова красуня. Ця традиція настільки увійшла в наше життя, що, здається, без головної святкової ялинки не настане Новий рік, – зазначив голова облради.

Фото без опису

Також Сергій Пилипович побажав землякам, аби у кожного з них в новорічну ніч здійснилося найзаповітніше бажання.
– Давайте разом загадаємо біля нашої ялинки, щоб місто Вінниця і Вінницька область наступного року ставали ще кращими і заможнішими. Щоб у кожну вінницьку родину різдвяна зоря принесла здоров’я, щастя і добробут, – закликав подолян голова.
Під час урочистого відкриття відбулася традиційна церемонія посвяти у Діди Морози та Снігуроньки з врученням відповідних сертифікатів.
Зігрітися глядачам допомогла запальна дискотека.

 

Повернутись Створено: 30 грудня 2010 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація