26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Урочисто Роздрукувати

Сергій Татусяк загадав бажання біля головної ялинки

29 грудня голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк та Вінницький міський голова Володимир Гройсман урочисто відкрили головну новорічну ялинку області.

Лісова красуня, як і торік, розташувалася у Центральному парку ім.Горького. Запалювати символ Нового року прийшли сотні вінничан. Для них було презентоване неповторне шоу за участю казкових героїв, відомих артистів та святкового феєрверку.
Вітаючи вінничан з новорічними святами, Сергій Татусяк сказав, що головна новорічна ялинка асоціюється у нього з дитячими спогадами.
– Пам’ятаю, як усі ми – дорослі й малі – чекали, коли на центральних площах районних та обласного центрів з’явиться казкова лісова красуня. Ця традиція настільки увійшла в наше життя, що, здається, без головної святкової ялинки не настане Новий рік, – зазначив голова облради.


Також Сергій Пилипович побажав землякам, аби у кожного з них в новорічну ніч здійснилося найзаповітніше бажання.
– Давайте разом загадаємо біля нашої ялинки, щоб місто Вінниця і Вінницька область наступного року ставали ще кращими і заможнішими. Щоб у кожну вінницьку родину різдвяна зоря принесла здоров’я, щастя і добробут, – закликав подолян голова.
Під час урочистого відкриття відбулася традиційна церемонія посвяти у Діди Морози та Снігуроньки з врученням відповідних сертифікатів.
Зігрітися глядачам допомогла запальна дискотека.

 

Повернутись Створено: 30 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 919

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація