Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Урочистості Роздрукувати

Сергій Татусяк відзначив кращих трудівників області

27 квітня Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації були відзначені кращі працівники підприємств та організацій Вінниччини. Нагородження передовиків відбулося під час урочистих зборів представників трудових колективів з нагоди Дня міжнародної солідарності трудящих, які традиційно 18 років поспіль організовує президія Федерації профспілок Вінницької області.

Привітати зі святом Першотравня від імені влади до актової зали офісу профспілок прибули голова обласної Ради Сергій Татусяк, 1-й заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан та заступник Вінницького міського голови Валентина Балицька. Також серед присутніх були: депутати обради, керівники обласних управлінь та організацій, голови осередків профспілок, ветерани профспілкового руху.
Сергій Татусяк привітав учасників зібрання зі святом від «тисячної армії представників органів місцевого самоврядування Вінниччини». Голова зазначив, що Вінницька область за підсумками господарювання у 2010 році зайняла 2-ге місце в Україні після м.Києва.
– Це вперше за роки незалежності. Хочу наголосити, що це заслуга всіх вінничан – всіх трудових колективів, громадських організацій, політичних партій. Спасибі вам за працю! – сказав С.Татусяк.
Сергій Пилипович наголосив, що нині для вінничан важливо не тільки зберегти такі позиції, а й покращити ситуацію.
– Часи дешевої робочої сили, посередніх умов праці та невиконання трудового законодавства – в минулому. Завдання сьогоднішньої влади (як виконавчої, так і представницької) – створити достойні умови праці для робітників, умови для нормального ведення бізнесу, умови для «білих» зарплат і сплати податків, – підкреслив очільник обласної Ради.
Разом з 1-й заступником голови ОДА Іваном Мовчаном Сергій Татусяк вручили Почесні грамоти кращим трудівникам області і побажали гарних Першотравневих свят.

Цього ж дня відбулося відкриття Дошки пошани Федерації профспілок Вінницької області та покладання квітів до меморіальної дошки колишньому голові облпрофради, Герою соціалістичної праці Павлу Лук’янчикову.


 

Повернутись Створено: 27 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 766

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація