23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Урочистості Роздрукувати

Журналісти області отримали відзнаки

Близько сотні журналістів обласних, районних та міських засобів масової інформації Вінниччини 6 червня отримали відзнаки за свою професійну діяльність з нагоди Дня журналіста.
Обласна Рада та облдержадміністрація відзначила 50 кращих кореспондентів та редакторів області Почесними грамотами та грошовими преміями. Ще тридцятьох майстрів слова нагородила Вінницька міська рада, десятьох – управління преси та інформації ОДА. Були також відзнаки від Національної спілки журналістів та Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.
Нагородження «винуватців» свята відбулося в приміщенні обласної ради під час урочистих зборів з нагоди Дня журналіста. «Володарів пера» привітали голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига, Вінницький міський голова Володимир Гройсман.


– Я кожен раз радію зустрічі з вами, адже наші зустрічі – це чергова можливість звірити спільні кроки у нашій діяльності. Я впевнений, що попереду у нас ефективніша, мобільніша співпраця, яка буде корисною кожному з нас, а головне – людям, – зазначив у вітальному слові Сергій Татусяк.
Голова облради наголосив на особливій місії районних друкованих видань Вінниччини, які у багатьох селах сьогодні є чи не єдиним джерелом інформації про роботу місцевої влади та суспільно-політичний розвиток краю.
– Обласна влада завжди підтримувала регіональну та місцеву пресу. Так буде і надалі, – резюмував очільник облради.
У ході урочистих зборів журналістів концертними номерами вітали творчі колективи Вінниці.

 

 

Повернутись Створено: 7 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 808

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація