Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Урочистості Роздрукувати

Журналісти області отримали відзнаки

Близько сотні журналістів обласних, районних та міських засобів масової інформації Вінниччини 6 червня отримали відзнаки за свою професійну діяльність з нагоди Дня журналіста.
Обласна Рада та облдержадміністрація відзначила 50 кращих кореспондентів та редакторів області Почесними грамотами та грошовими преміями. Ще тридцятьох майстрів слова нагородила Вінницька міська рада, десятьох – управління преси та інформації ОДА. Були також відзнаки від Національної спілки журналістів та Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.
Нагородження «винуватців» свята відбулося в приміщенні обласної ради під час урочистих зборів з нагоди Дня журналіста. «Володарів пера» привітали голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига, Вінницький міський голова Володимир Гройсман.


– Я кожен раз радію зустрічі з вами, адже наші зустрічі – це чергова можливість звірити спільні кроки у нашій діяльності. Я впевнений, що попереду у нас ефективніша, мобільніша співпраця, яка буде корисною кожному з нас, а головне – людям, – зазначив у вітальному слові Сергій Татусяк.
Голова облради наголосив на особливій місії районних друкованих видань Вінниччини, які у багатьох селах сьогодні є чи не єдиним джерелом інформації про роботу місцевої влади та суспільно-політичний розвиток краю.
– Обласна влада завжди підтримувала регіональну та місцеву пресу. Так буде і надалі, – резюмував очільник облради.
У ході урочистих зборів журналістів концертними номерами вітали творчі колективи Вінниці.

 

 

Повернутись Створено: 7 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 868

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація