23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Урочистості Роздрукувати

Раїса Богатирьова привітала вінничан із ювілеєм області

28 лютого Вінниччина відзначила 80-річний ювілей свого створення. З цієї нагоди у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім.Садовського відбулися урочисті збори громадськості. Офіційна частина заходу та святковий концерт проходили під гаслом «Вінниччина сонячна моя, у суцвітті літ благословенна».

Привітати регіон з ювілеєм до Вінниці прибула Віце-прем`єр-міністр України, Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова. Вона передала керівникам області вітальні адреси від Президента України Віктора Януковича та Прем`єр-міністра України Миколи Азарова.
Зокрема, глава держави назвав Вінниччину краєм щедрих і працьовитих людей, багатогранної культури та унікальної природи. «Завдяки великому інвестиційному та економічному потенціалу Вінниччина стає регіоном, що стрімкими темпами розвивається, займаючи провідні позиції в агропромисловому комплексі Української держави, забезпечує ефективне реформування основних галузей суспільного життя», – йдеться у вітанні В.Януковича.
Голова облдержадміністрації Микола Джига виступив із промовою про соціально-економічний розвиток краю. Він наголосив, що сьогодні за Вінниччиною визнається першість у зерновій, молочній, буряковій, шоколадній галузях.
– Сьогодні у рідного регіону є все для сміливого і твердого руху вперед, – підкреслив М.Джига.
Голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що Вінниччина тримає лідерство, завдяки кадровому та інтелектуальному потенціалу, який є багатогранним.

– Варто відзначити і дипломатичні успіхи Вінниччини. Новоутворений єврорегіон «Дністер» - як інструмент співпраці між Вінницькою областю та Республікою Молдовою – яскравий приклад розбудови добросусідських міжнародних відносин. Всім бажаю наснаги і сил і надалі розвивати нашу Вінниччину, гідно представляти її на міжнародному рівні, – сказав С.Татусяк.
Разом із Раїсою Богатирьовою керівники області міста Вінниці вручили кращим вінничанам державні та урядові відзнаки. Зокрема, ордени «За заслуги» ІІІ і ІІ ступенів (серед нагороджених – перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський), Богдана Хмельницького, Княгині Ольги та медалі «За працю та звитягу», «20 років незалежності». Крім того, чимало вінничан у цей день отримали звання заслуженого працівника у своїх галузях.
Обласна Рада і облдержадміністрація відзначила активних земляків відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» та Почесними грамотами.
 

Повернутись Створено: 29 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 725

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація