Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Урочистості Роздрукувати

Раїса Богатирьова привітала вінничан із ювілеєм області

28 лютого Вінниччина відзначила 80-річний ювілей свого створення. З цієї нагоди у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім.Садовського відбулися урочисті збори громадськості. Офіційна частина заходу та святковий концерт проходили під гаслом «Вінниччина сонячна моя, у суцвітті літ благословенна».

Привітати регіон з ювілеєм до Вінниці прибула Віце-прем`єр-міністр України, Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова. Вона передала керівникам області вітальні адреси від Президента України Віктора Януковича та Прем`єр-міністра України Миколи Азарова.
Зокрема, глава держави назвав Вінниччину краєм щедрих і працьовитих людей, багатогранної культури та унікальної природи. «Завдяки великому інвестиційному та економічному потенціалу Вінниччина стає регіоном, що стрімкими темпами розвивається, займаючи провідні позиції в агропромисловому комплексі Української держави, забезпечує ефективне реформування основних галузей суспільного життя», – йдеться у вітанні В.Януковича.
Голова облдержадміністрації Микола Джига виступив із промовою про соціально-економічний розвиток краю. Він наголосив, що сьогодні за Вінниччиною визнається першість у зерновій, молочній, буряковій, шоколадній галузях.
– Сьогодні у рідного регіону є все для сміливого і твердого руху вперед, – підкреслив М.Джига.
Голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що Вінниччина тримає лідерство, завдяки кадровому та інтелектуальному потенціалу, який є багатогранним.

– Варто відзначити і дипломатичні успіхи Вінниччини. Новоутворений єврорегіон «Дністер» - як інструмент співпраці між Вінницькою областю та Республікою Молдовою – яскравий приклад розбудови добросусідських міжнародних відносин. Всім бажаю наснаги і сил і надалі розвивати нашу Вінниччину, гідно представляти її на міжнародному рівні, – сказав С.Татусяк.
Разом із Раїсою Богатирьовою керівники області міста Вінниці вручили кращим вінничанам державні та урядові відзнаки. Зокрема, ордени «За заслуги» ІІІ і ІІ ступенів (серед нагороджених – перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський), Богдана Хмельницького, Княгині Ольги та медалі «За працю та звитягу», «20 років незалежності». Крім того, чимало вінничан у цей день отримали звання заслуженого працівника у своїх галузях.
Обласна Рада і облдержадміністрація відзначила активних земляків відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» та Почесними грамотами.
 

Повернутись Створено: 29 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 751

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація