Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Урочистості Роздрукувати

Польські свята у Вінниці відзначили за участю голови Верховної Ради

1 травня польська діаспора на Вінниччині відзначала День Конституції Республіки Польща та Всесвітній День Полонії та поляків, що проживають за кордоном. З цієї нагоди до Вінниці на запрошення Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Польща в Україні Генрика Літвіна завітав голова Верховної Ради України Володимир Литвин.
Офіційна частина свята та концерт польського державного ансамблю пісні і танцю «Мазовше» ім. Тадеуша Сигетинського відбувалися у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі ім.М.Садовського.

У вітальному слові Володимир Литвин окреслив державні заходи, спрямовані на поглиблення українсько-польської співпраці на благо двох народів і Європи в цілому.
– Сьогодні, коли світ стоїть перед глобальними викликами, виключне значення має те, що складає духовний, життєвий, національний код кожного з наших народів. Зростає роль культури, зв’язків з історичною батьківщиною… І я переконаний, що сьогодні саме той момент, коли ми маємо спільно творити духовну основу наших народів і разом впливати на європейські процеси, – сказав Володимир Литвин.
Генрик Літвін зазначив, що поляки гордяться своєю Конституцією, день народження якої Польща відзначає 3 травня
– Польська Конституція стала першим у історії Європи документом, прийнятим парламентом. Це найефективніший документ, який сприяв розбудові польського місцевого самоврядування і, відтак, може бути прикладом для інших країн, – наголосив Надзвичайний та Повноважний Посол.
Від імені представників органів місцевого самоврядування Вінниччини польських побратимів привітав голова обласної Ради Сергій Татусяк. Він зауважив, що День конституції, День Полонії – це безумовно суто національні свята поляків, але вони сприяють єднанню польського народу з українським.


Я переконаний, що будь-яке свято стає ще більш радіснішим і приємнішим, коли його розділяють сусіди, друзі, партнери. Як ми сьогодні із задоволенням радіємо святу польської Конституції, Дню Полонії і демонструємо полякам: ми вас шануємо, ми поважаємо вашу країну, захоплюємося вашою культурою! – зазначив С.Татусяк у вітальному слові.
По завершенню офіційної частини заходу розпочався концерт Польського державного ансамблю пісні і танцю «Мазовше» ім. Тадеуша Сигетинського.


Повернутись Створено: 3 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 770

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація