23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Урочистості Роздрукувати

Польські свята у Вінниці відзначили за участю голови Верховної Ради

1 травня польська діаспора на Вінниччині відзначала День Конституції Республіки Польща та Всесвітній День Полонії та поляків, що проживають за кордоном. З цієї нагоди до Вінниці на запрошення Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Польща в Україні Генрика Літвіна завітав голова Верховної Ради України Володимир Литвин.
Офіційна частина свята та концерт польського державного ансамблю пісні і танцю «Мазовше» ім. Тадеуша Сигетинського відбувалися у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі ім.М.Садовського.

У вітальному слові Володимир Литвин окреслив державні заходи, спрямовані на поглиблення українсько-польської співпраці на благо двох народів і Європи в цілому.
– Сьогодні, коли світ стоїть перед глобальними викликами, виключне значення має те, що складає духовний, життєвий, національний код кожного з наших народів. Зростає роль культури, зв’язків з історичною батьківщиною… І я переконаний, що сьогодні саме той момент, коли ми маємо спільно творити духовну основу наших народів і разом впливати на європейські процеси, – сказав Володимир Литвин.
Генрик Літвін зазначив, що поляки гордяться своєю Конституцією, день народження якої Польща відзначає 3 травня
– Польська Конституція стала першим у історії Європи документом, прийнятим парламентом. Це найефективніший документ, який сприяв розбудові польського місцевого самоврядування і, відтак, може бути прикладом для інших країн, – наголосив Надзвичайний та Повноважний Посол.
Від імені представників органів місцевого самоврядування Вінниччини польських побратимів привітав голова обласної Ради Сергій Татусяк. Він зауважив, що День конституції, День Полонії – це безумовно суто національні свята поляків, але вони сприяють єднанню польського народу з українським.


Я переконаний, що будь-яке свято стає ще більш радіснішим і приємнішим, коли його розділяють сусіди, друзі, партнери. Як ми сьогодні із задоволенням радіємо святу польської Конституції, Дню Полонії і демонструємо полякам: ми вас шануємо, ми поважаємо вашу країну, захоплюємося вашою культурою! – зазначив С.Татусяк у вітальному слові.
По завершенню офіційної частини заходу розпочався концерт Польського державного ансамблю пісні і танцю «Мазовше» ім. Тадеуша Сигетинського.


Повернутись Створено: 3 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 750

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація