Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Урочистості Роздрукувати

Сергій Татусяк сподівається на допомогу ЗМІ у реалізації обласних програм

Напередодні Дня журналіста України обласна влада привітала представників даної професії зі святом. 5 червня відбулося урочисте зібрання, на якому голова обласної Ради Сергій Татусяк та перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан вручили 58-м журналістам Вінниччини Почесні грамоти обласної Ради та ОДА, а також грошові винагороди.

Сергій Татусяк наголосив, що Вінниччина славиться талановитою журналістською когортою, яка завжди має власну позицію на події з життя держави та регіону. Голова додав, що будувати процвітаючу Вінниччину влада і суспільство може тільки при активній участі засобів масової інформації.
– Я щиро сподіваюся на вашу допомогу у реалізації програм обласної Ради, які спрямовані на розвиток вінницького регіону, – зазначив С.Татусяк, вітаючи мас-медійників.
Він зауважив, що гостре слово та новітні технології – це одні з головних чинників, які формують і визначають рівень сучасної журналістики.
Також у ході зібрання 31 журналіст отримав відзнаки від Вінницької міської ради, ще два десятки «володарів пера» було відзначено Національною спілкою журналістів, Національною Радою з питань телебачення та радіомовлення та обласним управлінням Пенсійного фонду України.


Повернутись Створено: 5 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 755

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація