23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Урочистості Роздрукувати

21-шу річницю незалежності відзначили у Воробіївці

22 серпня Вінниччина почала відзначати 21-шу річницю незалежності України. Вперше за два десятиліття урочистості, присвячені визначній даті, відбулися не у концертних залах, а на берегах Південного Бугу – біля села Воробіївка Немирівського району. Заходи розпочалися V обласним фестивалем народної творчості «Скарби Поділля». Учасники фестивалю представили виставкові експозицій у формі вулиць, хат та майстерень традиційної української забудови.

Паралельно діяла експозиція Вулиці коровайниць «Величальна хлібу», де майстрині з районів області проводили майстер-класи з випікання короваїв та інших хлібних виробів. Крім того були представлені виставки майстрів з багатьох видів народних ремесел.
Вітаючи учасників фестивалю та всіх вінничан з Днем незалежності, голова обласної Ради Сергій Татусяк наголосив, що це свято виборене та звеличене щоденною людською працею.
– Дозвольте подякувати кожному з вас за те, що своєю щоденною роботою ви сприяєте зростанню економіки держави, покрашенню благополуччя її громадян, посиленню позитивного іміджу України у Європі і світі, – зазначив С.Татусяк.

Голова облради також назвав гарним подарунком від вінничан до Дня незалежності країни відновлення міжнародного фестивалю «Зорі над Бугом». Фестиваль набув слави у 70-80-х роках ХХ століття. На його майданчиках тоді виступали Йосип Кобзон, Лев Лещенко, Валентина Толкунова, Софія Ротару, Михайло Зінкевич, Ніна Матвієнко.
Цього року хедлайнерами концерту стали українські виконавці - оперна співачка, народна артистка України Валентина Степова та народна артистка України Наталія Бучинська. Розважали вінничан і гостей, серед яких були представники 11 іноземних делегацій й інші артисти естради, вокального мистецтва.
Прибула привітати земляків й Радник Президента України - Керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України Марина Ставнійчук.
У ході урочистостей голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига та Вінницький міський голова Володимир Гройсман вручили кращим вінничанам державні нагороди та відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною».


Повернутись Створено: 23 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 720

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація