23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Урочистості Роздрукувати

Керівники області та міста привітали жінок Вінниччини зі святом весни

6 грудня у залі обласного академічного українського музично-драматичного театру ім.М.К.Садовського відбулись урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 Березня. Прекрасних представниць жіноцтва Вінниччини привітали голова облдержадміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

– Сьогодні жінка – це визнаний фахівець в усіх галузях нашої області, і разом з тим, жінка – це мати-берегиня, дружина, яка прикрашає нашу домівку і наше життя. І сьогодні приємно, що на Вінниччині є багато жінок, знаних в усіх галузях, і нам чоловікам надзвичайно приємно працювати разом з вами, – наголосив в привітальному слові голова облдержадміністрації Іван Мовчан.
Від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка, депутатського корпусу та всіх чоловіків виконавчого апарату обласної Ради жінок Вінниччини привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.
– Сьогодні Ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашої області і всієї країни. Серед вас є політики, керівники, вчителі, лікарі, спортсмени, діячі культури й мистецтва і навіть військовослужбовці та правоохоронці. Відомий поет Євген Євтушенко сказав: «З жінки починається народ». І це справді так, адже сама природа поклала на жінку відповідальність не тільки за продовження людського роду, а й за те, щоб він був цивілізованим, освіченим, духовно збагаченим та високоморальним. Тож, в переддень свята зичимо вам любові, радості, затишку і добробуту в усіх ваших родинах, – побажав подолянкам Ігор Кревський.
Керівники області та міста відзначили кращих представниць – фахівців у різних галузях Вінниччини державними нагородами, Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, а художні колективи естрадного мистецтва області подарували жіноцтву незабутній святковий концерт.

Повернутись Створено: 6 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 633

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація