Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Урочистості Роздрукувати

Керівники області та міста привітали жінок Вінниччини зі святом весни

6 грудня у залі обласного академічного українського музично-драматичного театру ім.М.К.Садовського відбулись урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 Березня. Прекрасних представниць жіноцтва Вінниччини привітали голова облдержадміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

– Сьогодні жінка – це визнаний фахівець в усіх галузях нашої області, і разом з тим, жінка – це мати-берегиня, дружина, яка прикрашає нашу домівку і наше життя. І сьогодні приємно, що на Вінниччині є багато жінок, знаних в усіх галузях, і нам чоловікам надзвичайно приємно працювати разом з вами, – наголосив в привітальному слові голова облдержадміністрації Іван Мовчан.
Від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка, депутатського корпусу та всіх чоловіків виконавчого апарату обласної Ради жінок Вінниччини привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.
– Сьогодні Ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашої області і всієї країни. Серед вас є політики, керівники, вчителі, лікарі, спортсмени, діячі культури й мистецтва і навіть військовослужбовці та правоохоронці. Відомий поет Євген Євтушенко сказав: «З жінки починається народ». І це справді так, адже сама природа поклала на жінку відповідальність не тільки за продовження людського роду, а й за те, щоб він був цивілізованим, освіченим, духовно збагаченим та високоморальним. Тож, в переддень свята зичимо вам любові, радості, затишку і добробуту в усіх ваших родинах, – побажав подолянкам Ігор Кревський.
Керівники області та міста відзначили кращих представниць – фахівців у різних галузях Вінниччини державними нагородами, Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, а художні колективи естрадного мистецтва області подарували жіноцтву незабутній святковий концерт.

Повернутись Створено: 6 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 749

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація