Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Урочистості до 140-річчя з дня народження композитора Миколи Леонтовича розпочались в Тульчині Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Андрій Мельник та начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський  взяли участь у театралізованому концерті «Ми горді тим, що жив Він у Тульчині!». Святковий захід, присвячений 140-річчю з дня народження видатного композитора М. Д. Леонтовича, відбувся у Тульчинському Будинку культури.

– Саме в грудні виповнюється 140 років від дня народження видатного українського композитора, диригента, педагога, майстра хорової мініатюри Миколи Леонтовича. Майже півтора року тривають заходи, присвячені цьому ювілею. Зокрема, в 2016 року в селі Марківка Теплицького району відкрито меморіальний комплекс біля могили композитора та відреставровано музей. Також на Вінниччині започатковано Всеукраїнську премію імені Миколи Леонтовича в галузі культури і мистецтв, – виступив з вітальним словом заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Проведено  перший міжнародний оперний фестиваль «OPERAFEST-TULCHYN», який розпочався виконанням опери «На  русалчин Великдень». Біля Вінницького училища культури і мистецтв урочисто відкрито пам’ятник у вигляді погруддя видатного композитора. Наш видатний земляк вартий пам’яті українців. Тож зі святом вас!

Під час урочистостей Михайло Кременюк вручив Подяку обласної Ради організатору заходу, керівнику народного аматорського студентського колективу «Маленький театр» Тульчинського училища культури за високий професіоналізм, активну громадянську позицію, вагомий внесок у розвиток культурно-мистецького простору Вінниччини та популяризацію творчості М.Д.Леонтовича Любові Прилипко.

Театралізований концерт відбувся за сприяння депутата обласної Ради Андрія Мельника.

Повернутись Створено: 11 грудня 2017 року, 11:10
Оновлено: 11 грудня 2017 року, 10:59
Переглядів: 849

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація