Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Урочистості заходи з нагоди відзначення 70-ї річниці з дня заснування Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни Роздрукувати

25 лютого  відбулись урочистості заходи з нагоди відзначення 70-ї річниці з дня заснування Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни. Привітали керівника та трудовий колектив з цією визначною датою депутати Вінницької обласної Ради Людмила Станіславенко та Ярослав Хребтій, Перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко, народні депутати України: Сергій Кудлаєнко, Григорій Заболотний, Андрій Тетерук.  Відповідно до Рішення спільного пленуму Ради організації ветеранів України та засідання колегії Міністерства охорони здоров'я України з 2010 року госпіталь вважається найкращим медичним закладом для ветеранів в Україні. 

Керівнику, який очолює госпіталь майже 30 років, вдалось зібрати висококваліфікований персонал, який щодня створює для пацієнтів максимально комфортні умови. Колектив госпіталю неодноразово нагороджений почесними грамотами та дипломами. У закладі щорічно оздоровлюється більше п’яти тисяч ветеранів. Приємно бачити, як очільник госпіталю намагається постійно покращувати медичне оснащення. Після привітання відбувся святковий концерт. 

 

Повернутись Створено: 25 лютого 2016 року, 16:42 Переглядів: 1028

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація