Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Уряд надіслав Президенту проект Указу про Концепцію реформування місцевого самоврядування Роздрукувати

22 жовтня ц. р. Прем’єр-міністр України офіційно надіслав Президенту України проект Указу Президента «Про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Зазначений проект Указу було схвалено на засіданні Уряду 8 квітня поточного року. Разом з тим, на виконання рішення Ради регіонів від 2 квітня ц.р. Прем’єр-міністр України доручив Мінрегіону разом з іншими органами влади, асоціаціями органів місцевого самоврядування організувати додаткове громадське обговорення проекту серед територіальних громад та забезпечити проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо переваг реформи системи місцевого самоврядування, а також роз’яснення її суті та основних напрямів.

За інформацією Мінрегіону, з цією метою протягом квітня-вересня цього року за участі представників майже 11,5 тис. територіальних громад здійснено 10684 заходи, в тому числі – 26 засідань регіональних рад. Крім того, розміщено розширену роз’яснювальну інформацію про основні положення проекту Концепції більш ніж у 6 тис. засобах масової інформації.

Розгляд і узагальнення висловлених під час обговорення пропозицій до проекту Концепції засвідчили про його підтримку. Разом з тим більшість висловлених під час обговорення пропозицій і зауважень стосуються питань практичної реалізації основних положень Концепції, які можуть бути використані під час розроблення проекту плану заходів з реалізації Концепції.

Нагадаємо Вінницька обласна Рада 28 січня 2011 р. на сесії ухвалила власну Концепцію реформування місцевого самоврядування, зі змістом якої можна ознайомитися за посиланням http://www.vinrada.gov.ua/publikacii.htm

Повернутись Створено: 23 жовтня 2013 року, 14:27 Переглядів: 774

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація