23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Уряд схвалив проект Закону України «Про право територіальних громад на об’єднання» Роздрукувати

11 грудня на засіданні Кабінету Міністрів було схвалено проект Закону України «Про право територіальних громад на об’єднання».

Позицію всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування під час розгляду проекту представляв голова Вінницької обласної Ради, віце-президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Татусяк.

Фахівці наголошують, що необхідність прийняття такого закону викликана тим, що потрібно значно підвищити ефективність функціонування органів місцевого самоврядування, шляхом удосконалення існуючої системи адміністративно-територіального устрою, створити матеріально-фінансові умови для посилення спроможності територіальних громад.

Запропонований законопроект створює правові механізми для впорядкування адміністративно-територіального устрою на рівні територіальних громад (сільських, селищних, міських рад). Законопроектом пропонується надати можливість реалізувати право територіальних громад на добровільне об’єднання або роз’єднання, і на цій основі утворити нові адміністративно-територіальні одиниці та сформувати відповідні самодостатні територіальні громади, які б володіли достатніми матеріальними і фінансовими ресурсами, територією і об’єктами комунальної інфраструктури, необхідними для ефективного виконання покладених на органи місцевого самоврядування завдань і функцій.

Законопроект визначає механізми врахування думки територіальних громад та їх органів місцевого самоврядування на стадії попереднього обговорення майбутнього добровільного об’єднання або роз’єднання таких громад до схвалення Верховною Радою АР Крим, відповідними обласними радами перспективних планів формування територіальних громад.

Повернутись Створено: 12 грудня 2013 року, 09:31 Переглядів: 761

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація