12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Уряд затвердив Державну цільову соціальну програму підтримки сім’ї до 2016 року Роздрукувати

На виконання соціальних ініціатив Президента України 15 травня Кабінет Міністрів України на своєму засіданні затвердив Державну цільову соціальну програму підтримки сім’ї до 2016 рокую. Її метою є збереження традиційних сімейних цінностей, посилення мотивації до реєстрації шлюбів, свідомого народження та виховання дітей, а також підвищення соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Участь у даному засідання брав голова обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк. Він повідомив, що Прем’єр-міністр Микола Азаров наголосив керівникам регіонів на належній організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей, які незабаром розпочнуться.

– Президент доручив Уряду провести оздоровчу кампанію 2013 року в обсягах не менше, ніж попереднього року. А за фактом у 21 регіоні України - буде оздоровлено більше дітей, ніж торік. Поточного року Уряд передбачає забезпечити оздоровлення та відпочинок 2 млн. 810 тис. дітей шкільного віку. Це майже 70% загальної чисельності школярів в Україні, – зауважив Глава Уряду.

Він додав, що акцент робиться на оздоровленні та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Нинішнього літа в санаторіях і таборах відпочинуть практично 100% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 73% малюків з багатодітних та малозабезпечених сімей, половина дітей-інвалідів – ті, кому призначене санаторне лікування тощо.

– Нинішнім літом будуть працювати біля 18 тис. дитячих закладів, з них: позаміських – 716, санаторного типу – 80, дитячих центрів – 6, праці і відпочинку – 511, наметових містечок – 239; таборів з денним перебуванням – більше 16 тис. Крім того, ми відновлюємо роботу 18 закладів оздоровлення, які не функціонували у минулому році, – повідомив М.Азаров.

Прем’єр-міністр доручив Віце-прем'єру Костянтину Грищенку разом із Міністром соціальної політики Наталією Королевською та Міністром у справах молоді та спорту Равілем Сафіулліним поточного тижня провести селекторну нараду щодо готовності закладів до літнього відпочинку дітей та доповісти про результати Уряду на наступному засіданні.

 

Повернутись Створено: 15 травня 2013 року, 12:52 Переглядів: 1135

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація