12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Уряд затвердив Державну стратегію регіонального розвитку до 2020 року Роздрукувати

Державна стратегія регіонального розвитку на період до 2020 року, яка була прийнята Урядом 21 листопада на засіданні КМУ, увібрала в себе кращий досвід європейських зразків подібних стратегій розвитку територій. На цьому наголосив Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Анатолій Максюта.

Він також додав, що над розробкою проекту Стратегії працювало 80 учасників, документ пройшов широке громадське обговорення та декілька етапів погодження.

– Урядом прийняте дуже важливе рішення. Використовуючи кращі зразки європейського досвіду, Мінекономрозвитку разом з іншими учасниками (в тому числі це центральні і місцеві органи влади, асоціації, наукові установи) була підготовлена ця Стратегія регіонального розвитку, – сказав Анатолій Максюта.

Як зазначив Перший заступник Міністра, протягом 6 місяців після прийняття Стратегії має бути розроблений План реалізації цієї Стратегії.

– Це буде вже детальний документ, у якому будуть виписані конкретні завдання і навіть конкретні проекти, які й будуть реалізовуватись. І, власне, в Плані буде вже втілюватись сама Стратегія, – пояснив Анатолій Максюта.

За його словами, необхідність у прийнятті Стратегії викликана об’єктивними і суб’єктивними причинами: зовнішні і внутрішні чинники змінюються, ставлячи нові завдання та висуваючи на перше місце нові проблеми. Тому попередня Стратегія, розрахована до 2015 року, за словами Анатолія Максюти, вже практично вичерпала свою актуальність.

На відміну від попереднього зразка, цього разу в документі подається загальна стратегія, визначаються цілі, завдання, пріоритети, план виконання, що будуть узгоджені з регіональними стратегіями, прийнятими або актуалізованими також на період до 2020 року. Це дозволить забезпечити ефективну горизонтальну та вертикальну координацію дій центральних та місцевих органів виконавчої влади у сфері регіонального розвитку.

Нагадаємо, 8 листопада 18-та сесія Вінницької обласної Ради 6 скликання ухвалила власну Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року.

Повернутись Створено: 22 листопада 2013 року, 19:29 Переглядів: 759

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація