Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Уряд затвердив Державну стратегію регіонального розвитку до 2020 року Роздрукувати

Державна стратегія регіонального розвитку на період до 2020 року, яка була прийнята Урядом 21 листопада на засіданні КМУ, увібрала в себе кращий досвід європейських зразків подібних стратегій розвитку територій. На цьому наголосив Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Анатолій Максюта.

Він також додав, що над розробкою проекту Стратегії працювало 80 учасників, документ пройшов широке громадське обговорення та декілька етапів погодження.

– Урядом прийняте дуже важливе рішення. Використовуючи кращі зразки європейського досвіду, Мінекономрозвитку разом з іншими учасниками (в тому числі це центральні і місцеві органи влади, асоціації, наукові установи) була підготовлена ця Стратегія регіонального розвитку, – сказав Анатолій Максюта.

Як зазначив Перший заступник Міністра, протягом 6 місяців після прийняття Стратегії має бути розроблений План реалізації цієї Стратегії.

– Це буде вже детальний документ, у якому будуть виписані конкретні завдання і навіть конкретні проекти, які й будуть реалізовуватись. І, власне, в Плані буде вже втілюватись сама Стратегія, – пояснив Анатолій Максюта.

За його словами, необхідність у прийнятті Стратегії викликана об’єктивними і суб’єктивними причинами: зовнішні і внутрішні чинники змінюються, ставлячи нові завдання та висуваючи на перше місце нові проблеми. Тому попередня Стратегія, розрахована до 2015 року, за словами Анатолія Максюти, вже практично вичерпала свою актуальність.

На відміну від попереднього зразка, цього разу в документі подається загальна стратегія, визначаються цілі, завдання, пріоритети, план виконання, що будуть узгоджені з регіональними стратегіями, прийнятими або актуалізованими також на період до 2020 року. Це дозволить забезпечити ефективну горизонтальну та вертикальну координацію дій центральних та місцевих органів виконавчої влади у сфері регіонального розвитку.

Нагадаємо, 8 листопада 18-та сесія Вінницької обласної Ради 6 скликання ухвалила власну Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року.

Повернутись Створено: 22 листопада 2013 року, 19:29 Переглядів: 804

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація