23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Урядова діяльність Роздрукувати

Засідання Кабміну: Україна планує перейти на п’ятирічні бюджети

7 листопада відбулося чергове засідання Кабінету Міністрів України, участь в якому взяв голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк як уповноважений представник Національного конгресу місцевого самоврядування. Головуючий на засіданні Прем’єр-міністр Микола Азаров головним питанням виокремив стратегічне планування економічного розвитку країни.

Глава уряду вважає, що Україна буде ефективніше розвиватися, якщо її економіка буде не «розпилятися, а концентруватися».
– Я переконаний, що нова стратегія економічного розвитку має ґрунтуватися на таких принципах: 1.Держава всі сили зосереджує на трьох-п’яти напрямках найефективнішого економічного зростання. 2. Стратегія планується поетапно, п’ятирічними періодами, що означає затвердження п’ятирічних бюджетів розвитку визначених, конкретних напрямів. 3. Держава стимулює максимальну заміну імпорту власними товарами і стимулює власний експорт, – зазначив М.Азаров.
Він додав, що в економіці держава має допомагати тільки сильним та успішним, але їх треба об’єктивно визначити. Водночас, на думку Прем’єр-міністра, треба дати максимальну свободу дій всім, хто здатен самостійно, ініціативно розвивати бізнес, створювати робочі місця, запроваджувати передові технології.
У зв’язку з цим, глава уряду доручив профільним міністерствам розробити і запропонувати на розгляд Уряду нові підходи до розвитку і модернізації пріоритетних галузей української економіки на найближчі п’ять років.
– Хочу пояснити, що п’ятирічний термін – це, звичайно, не догма. Певні завдання можна вирішити за три роки, а інші – тільки за десять. Йдеться в принципі про практичний перспективний план, підкріплений бюджетними, інвестиційними та кредитними ресурсами, – пояснив Микола Азаров.
Він зауважив, що реалізація такого плану дасть змогу:
а) виявити потреби матеріального життя суспільства, що назріли, і з достатньою точністю передбачати їх подальший розвиток;
б) правильно визначити зростаючі реальні ресурси країни;
в) намітити конкретну виробничу і будівельну програму;
г) визначити основні пропорції між галузями економіки і регіонами країни.

 

Повернутись Створено: 7 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 663

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація