Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Урядова діяльність Роздрукувати

Микола Азаров підбив підсумки роботи відставленого уряду

5 грудня відбулося засідання Кабінету Міністрів України, який подав у відставку, у зв’язку із обранням нового парламенту. Відповідно до Указу Президента, відставлений уряд продовжує виконувати свої повноваження до початку роботи новосформованого Кабінету Міністрів України. Участь у підсумковому засіданні взяв голова обласної Ради Сергій Татусяк як уповноважений представник Національного конгресу місцевого самоврядування.

У своєму вступному слові Микола Азаров подякував усім за спільну і важку, підкреслив він, роботу. І зазначив, що не всі її результати його влаштовують.
– Влаштовують, тому що ми робили все можливе, більше двох років постійно долаючи внутрішні та зовнішні несприятливі умови. А не зовсім влаштовують тому, що не всі завдання, які ми ставили перед собою, виконані. Набагато більше перетворень ще треба здійснити. У першу чергу це стосується перегляду несправедливих умов постачання російського газу, – сказав Прем’єр-міністр.
Він нагадав, що уряд прийняв країну фактично у дефолтному стані. Але наразі порівняно з 2009 роком зростання ВВП склало майже 11%, хоча країна досі ще не вийшла на докризові показники економічного розвитку.
– Я можу наводити ще багато цифр, які ілюструють результативність роботи Уряду. Але є й інший, крім цифр, дуже важливий результат роботи з подолання кризи. Уперше за часи незалежності населення України почало зростати. Поки що зростання невелике. Але це зростання, а не скорочення. Таку тенденцію необхідно підтримувати всіма наявними у нас можливостями. Закріпляти її. Це спільне завдання для Уряду та місцевих органів влади, – зауважив Микола Азаров.
Глава уряду також окреслив завдання на перспективу. Вони стосуються розробки і реалізації програми активізації розвитку економіки, продовження підвищення соціальних стандартів. І головним інструментом реалізації цих завдань є Державний бюджет України, зазначив Прем’єр-міністр.
– Реальний, збалансований, ретельно прорахований і вчасно прийнятий парламентом Державний бюджет країни – це одна з головних умов стабільності у державі. Які особливості бюджету країни на 2013 рік? На превеликий жаль, він знову антикризовий, оскільки світова криза знову наступає на Україну. Тому бюджет максимально економний, але саме через це абсолютно підтверджений реальним ресурсом економіки, – прокоментував глава уряду.
Він наголосив, що у бюджеті запланований необхідний ресурс на виконання всіх соціальних ініціатив Президента України.

 

 

Повернутись Створено: 5 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 703

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація