23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Урядова діяльність Роздрукувати

Микола Азаров підбив підсумки роботи відставленого уряду

5 грудня відбулося засідання Кабінету Міністрів України, який подав у відставку, у зв’язку із обранням нового парламенту. Відповідно до Указу Президента, відставлений уряд продовжує виконувати свої повноваження до початку роботи новосформованого Кабінету Міністрів України. Участь у підсумковому засіданні взяв голова обласної Ради Сергій Татусяк як уповноважений представник Національного конгресу місцевого самоврядування.

У своєму вступному слові Микола Азаров подякував усім за спільну і важку, підкреслив він, роботу. І зазначив, що не всі її результати його влаштовують.
– Влаштовують, тому що ми робили все можливе, більше двох років постійно долаючи внутрішні та зовнішні несприятливі умови. А не зовсім влаштовують тому, що не всі завдання, які ми ставили перед собою, виконані. Набагато більше перетворень ще треба здійснити. У першу чергу це стосується перегляду несправедливих умов постачання російського газу, – сказав Прем’єр-міністр.
Він нагадав, що уряд прийняв країну фактично у дефолтному стані. Але наразі порівняно з 2009 роком зростання ВВП склало майже 11%, хоча країна досі ще не вийшла на докризові показники економічного розвитку.
– Я можу наводити ще багато цифр, які ілюструють результативність роботи Уряду. Але є й інший, крім цифр, дуже важливий результат роботи з подолання кризи. Уперше за часи незалежності населення України почало зростати. Поки що зростання невелике. Але це зростання, а не скорочення. Таку тенденцію необхідно підтримувати всіма наявними у нас можливостями. Закріпляти її. Це спільне завдання для Уряду та місцевих органів влади, – зауважив Микола Азаров.
Глава уряду також окреслив завдання на перспективу. Вони стосуються розробки і реалізації програми активізації розвитку економіки, продовження підвищення соціальних стандартів. І головним інструментом реалізації цих завдань є Державний бюджет України, зазначив Прем’єр-міністр.
– Реальний, збалансований, ретельно прорахований і вчасно прийнятий парламентом Державний бюджет країни – це одна з головних умов стабільності у державі. Які особливості бюджету країни на 2013 рік? На превеликий жаль, він знову антикризовий, оскільки світова криза знову наступає на Україну. Тому бюджет максимально економний, але саме через це абсолютно підтверджений реальним ресурсом економіки, – прокоментував глава уряду.
Він наголосив, що у бюджеті запланований необхідний ресурс на виконання всіх соціальних ініціатив Президента України.

 

 

Повернутись Створено: 5 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 679

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація