23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Урядова діяльність Роздрукувати

Сергій Татусяк взяв участь у засіданні нового уряду

26 грудня відбулося засідання новосформованого Кабінету Міністрів України під головуванням Прем’єр-міністра Миколи Азарова. Участь у засіданні традиційно взяв голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк як уповноважений Національним конгресом місцевого самоврядування.

У ході засідання Микола Азаров підбив підсумки діяльності уряду у 2012 році. Зокрема, він наголосив, що в економічному порядку денному головним пунктом для уряду в умовах світової кризи було підтримання стабільності виробництва, забезпечення громадянам робочих місць і зростання доходів.
– З великим напруженням, але це ми зробили. Рік завершується хоча і невеликим, але зростанням економіки. На превеликий жаль, ми не досягли більшого, того, що намічали. Тому що зовнішні ринки і світовий ринок капіталу вже котрий рік поспіль демонструють «економічний песимізм», а дискримінаційна ціна на газ продовжує «душити» розвиток нашої економіки. Ми змушені розраховувати лише на власні сили, – сказав глава Кабміну.
Також Прем’єр-міністр звернув увагу на питання європейської інтеграції України у минулому році.
– Ми зробили історичний крок до укладення Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом і у березні парафували її політичну частину та погодили з партнерами План дій Асоціації. І я переконаний, що наступного року угода буде підписана, – заявив Микола Азаров.
Що ж до нових міністрів, які прийшли в уряд, очільник уряду попередив їх, що наступного року робота буде напружена, але злагоджена і творча.
– Кожен повинен виявити максимум наполегливості, енергії, ініціативи. Кабінет Міністрів – це єдина команда, яка зобов’язана втілювати політику Президента України на економічне зростання як основу так потрібних суспільству соціальних змін на краще, – підкреслив Прем’єр-міністр.
Наостанок Микола Азаров привітав всіх присутніх та громадян України з Новим роком, побажавши здоров’я, бадьорості і оптимістичного настрою.

Повернутись Створено: 26 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 762

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація