Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Урядова діяльність Роздрукувати

Сергій Татусяк взяв участь у засіданні нового уряду

26 грудня відбулося засідання новосформованого Кабінету Міністрів України під головуванням Прем’єр-міністра Миколи Азарова. Участь у засіданні традиційно взяв голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк як уповноважений Національним конгресом місцевого самоврядування.

У ході засідання Микола Азаров підбив підсумки діяльності уряду у 2012 році. Зокрема, він наголосив, що в економічному порядку денному головним пунктом для уряду в умовах світової кризи було підтримання стабільності виробництва, забезпечення громадянам робочих місць і зростання доходів.
– З великим напруженням, але це ми зробили. Рік завершується хоча і невеликим, але зростанням економіки. На превеликий жаль, ми не досягли більшого, того, що намічали. Тому що зовнішні ринки і світовий ринок капіталу вже котрий рік поспіль демонструють «економічний песимізм», а дискримінаційна ціна на газ продовжує «душити» розвиток нашої економіки. Ми змушені розраховувати лише на власні сили, – сказав глава Кабміну.
Також Прем’єр-міністр звернув увагу на питання європейської інтеграції України у минулому році.
– Ми зробили історичний крок до укладення Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом і у березні парафували її політичну частину та погодили з партнерами План дій Асоціації. І я переконаний, що наступного року угода буде підписана, – заявив Микола Азаров.
Що ж до нових міністрів, які прийшли в уряд, очільник уряду попередив їх, що наступного року робота буде напружена, але злагоджена і творча.
– Кожен повинен виявити максимум наполегливості, енергії, ініціативи. Кабінет Міністрів – це єдина команда, яка зобов’язана втілювати політику Президента України на економічне зростання як основу так потрібних суспільству соціальних змін на краще, – підкреслив Прем’єр-міністр.
Наостанок Микола Азаров привітав всіх присутніх та громадян України з Новим роком, побажавши здоров’я, бадьорості і оптимістичного настрою.

Повернутись Створено: 26 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 865

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація