Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Урядова діяльність Роздрукувати

Сергій Татусяк взяв участь у засіданні нового уряду

26 грудня відбулося засідання новосформованого Кабінету Міністрів України під головуванням Прем’єр-міністра Миколи Азарова. Участь у засіданні традиційно взяв голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк як уповноважений Національним конгресом місцевого самоврядування.

У ході засідання Микола Азаров підбив підсумки діяльності уряду у 2012 році. Зокрема, він наголосив, що в економічному порядку денному головним пунктом для уряду в умовах світової кризи було підтримання стабільності виробництва, забезпечення громадянам робочих місць і зростання доходів.
– З великим напруженням, але це ми зробили. Рік завершується хоча і невеликим, але зростанням економіки. На превеликий жаль, ми не досягли більшого, того, що намічали. Тому що зовнішні ринки і світовий ринок капіталу вже котрий рік поспіль демонструють «економічний песимізм», а дискримінаційна ціна на газ продовжує «душити» розвиток нашої економіки. Ми змушені розраховувати лише на власні сили, – сказав глава Кабміну.
Також Прем’єр-міністр звернув увагу на питання європейської інтеграції України у минулому році.
– Ми зробили історичний крок до укладення Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом і у березні парафували її політичну частину та погодили з партнерами План дій Асоціації. І я переконаний, що наступного року угода буде підписана, – заявив Микола Азаров.
Що ж до нових міністрів, які прийшли в уряд, очільник уряду попередив їх, що наступного року робота буде напружена, але злагоджена і творча.
– Кожен повинен виявити максимум наполегливості, енергії, ініціативи. Кабінет Міністрів – це єдина команда, яка зобов’язана втілювати політику Президента України на економічне зростання як основу так потрібних суспільству соціальних змін на краще, – підкреслив Прем’єр-міністр.
Наостанок Микола Азаров привітав всіх присутніх та громадян України з Новим роком, побажавши здоров’я, бадьорості і оптимістичного настрою.

Повернутись Створено: 26 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 786

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація