12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Урядова діяльність Роздрукувати

Уряд приділив увагу весняно-польовим роботам і внутрішній торгівлі

Засідання Кабінету Міністрів України 9 січня, участь у якому взяв голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк, розпочалося із питання підготовки до весняно-польових робіт. Прем’єр-міністр України Микола Азаров наголосив, що непогані показники сходів озимих культур дозволяють сподіватися на гарний врожай у 2013 році.

Втім гірша ситуація спостерігається в господарствах Автономної Республіки Крим, у Луганській, Херсонській та Одеській областях. Микола Азаров доручив, щоб графік проведення весняно-польових робіт найближчим часом був затверджений у кожній обласній адміністрації.
– Щоб саме він був «дорожньою картою» для оперативного маневрування необхідними матеріально-технічними ресурсами, – підкреслив глава уряду.
Другим важливим питанням, яке було підняте на засіданні Кабміну, стало активізація внутрішнього виробництва та розвиток внутрішнього ринку.
Прем’єр-міністр України зазначив, що наразі уряд працює над удосконаленням проекту Закону України «Про внутрішню торгівлю», який розробив Мінекономрозвитку.
– Він не подолав лобістської протидії та занадто довго пролежав без розгляду в парламенті. Тому Уряд 12 грудня минулого року відкликав цей законопроект, щоб актуалізувати його та узгодити невирішені питання, – зауважив М.Азаров.
Він додав, що закон є важливим та принциповим, тому що очевидні диспропорції, які склалися в торгівлі і які гальмують розвиток внутрішнього ринку, порушують права та інтереси як покупців, так і виробників, і навіть продавців. А особливо представників малого та середнього бізнесу.
– Нам треба нарешті нормалізувати ситуацію у внутрішній торгівлі. Я б навіть сказав: цивілізувати ситуацію. Ось чому наш Уряд у попередньому складі вперше за часів незалежності серйозно зайнявся цією проблемою. Адже після «Правил радянської торгівлі» жодного системного законодавства про внутрішню торгівлю в Україні не було, – резюмував Микола Азаров.
Крім того, глава уряду наголосив, що наразі відсутні будь-які стимули для розвитку сучасної торгівлі на селі. Відтак, їх пошук – також завдання для уряду.

Повернутись Створено: 9 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 784

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація