23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Урядова діяльність Роздрукувати

Уряд приділив увагу весняно-польовим роботам і внутрішній торгівлі

Засідання Кабінету Міністрів України 9 січня, участь у якому взяв голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк, розпочалося із питання підготовки до весняно-польових робіт. Прем’єр-міністр України Микола Азаров наголосив, що непогані показники сходів озимих культур дозволяють сподіватися на гарний врожай у 2013 році.

Втім гірша ситуація спостерігається в господарствах Автономної Республіки Крим, у Луганській, Херсонській та Одеській областях. Микола Азаров доручив, щоб графік проведення весняно-польових робіт найближчим часом був затверджений у кожній обласній адміністрації.
– Щоб саме він був «дорожньою картою» для оперативного маневрування необхідними матеріально-технічними ресурсами, – підкреслив глава уряду.
Другим важливим питанням, яке було підняте на засіданні Кабміну, стало активізація внутрішнього виробництва та розвиток внутрішнього ринку.
Прем’єр-міністр України зазначив, що наразі уряд працює над удосконаленням проекту Закону України «Про внутрішню торгівлю», який розробив Мінекономрозвитку.
– Він не подолав лобістської протидії та занадто довго пролежав без розгляду в парламенті. Тому Уряд 12 грудня минулого року відкликав цей законопроект, щоб актуалізувати його та узгодити невирішені питання, – зауважив М.Азаров.
Він додав, що закон є важливим та принциповим, тому що очевидні диспропорції, які склалися в торгівлі і які гальмують розвиток внутрішнього ринку, порушують права та інтереси як покупців, так і виробників, і навіть продавців. А особливо представників малого та середнього бізнесу.
– Нам треба нарешті нормалізувати ситуацію у внутрішній торгівлі. Я б навіть сказав: цивілізувати ситуацію. Ось чому наш Уряд у попередньому складі вперше за часів незалежності серйозно зайнявся цією проблемою. Адже після «Правил радянської торгівлі» жодного системного законодавства про внутрішню торгівлю в Україні не було, – резюмував Микола Азаров.
Крім того, глава уряду наголосив, що наразі відсутні будь-які стимули для розвитку сучасної торгівлі на селі. Відтак, їх пошук – також завдання для уряду.

Повернутись Створено: 9 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 756

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація