Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Урядова діяльність Роздрукувати

Уряд приділив увагу весняно-польовим роботам і внутрішній торгівлі

Засідання Кабінету Міністрів України 9 січня, участь у якому взяв голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк, розпочалося із питання підготовки до весняно-польових робіт. Прем’єр-міністр України Микола Азаров наголосив, що непогані показники сходів озимих культур дозволяють сподіватися на гарний врожай у 2013 році.

Втім гірша ситуація спостерігається в господарствах Автономної Республіки Крим, у Луганській, Херсонській та Одеській областях. Микола Азаров доручив, щоб графік проведення весняно-польових робіт найближчим часом був затверджений у кожній обласній адміністрації.
– Щоб саме він був «дорожньою картою» для оперативного маневрування необхідними матеріально-технічними ресурсами, – підкреслив глава уряду.
Другим важливим питанням, яке було підняте на засіданні Кабміну, стало активізація внутрішнього виробництва та розвиток внутрішнього ринку.
Прем’єр-міністр України зазначив, що наразі уряд працює над удосконаленням проекту Закону України «Про внутрішню торгівлю», який розробив Мінекономрозвитку.
– Він не подолав лобістської протидії та занадто довго пролежав без розгляду в парламенті. Тому Уряд 12 грудня минулого року відкликав цей законопроект, щоб актуалізувати його та узгодити невирішені питання, – зауважив М.Азаров.
Він додав, що закон є важливим та принциповим, тому що очевидні диспропорції, які склалися в торгівлі і які гальмують розвиток внутрішнього ринку, порушують права та інтереси як покупців, так і виробників, і навіть продавців. А особливо представників малого та середнього бізнесу.
– Нам треба нарешті нормалізувати ситуацію у внутрішній торгівлі. Я б навіть сказав: цивілізувати ситуацію. Ось чому наш Уряд у попередньому складі вперше за часів незалежності серйозно зайнявся цією проблемою. Адже після «Правил радянської торгівлі» жодного системного законодавства про внутрішню торгівлю в Україні не було, – резюмував Микола Азаров.
Крім того, глава уряду наголосив, що наразі відсутні будь-які стимули для розвитку сучасної торгівлі на селі. Відтак, їх пошук – також завдання для уряду.

Повернутись Створено: 9 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 823

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація