23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Урядова діяльність Роздрукувати

Кабмін удосконалює роботу Укрдержреєстру

На засіданні Кабінету Міністрів України 30 січня Прем’єр-міністр України Микола Азаров особливу увагу приділив роботі новоутвореної Державна реєстраційна служба України та Програмі активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки.
Участь у даному засіданні взяв голова Вінницької обласної Ради, представник Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.
У своєму виступі Микола Азаров нагадав, що з 1 січня цього року почала працювати нова система реєстрації майнових прав. Це було здійснено для того, щоб кардинально спростити процедуру і скоротити термін реєстрації, зробити цей процес максимально зручним для громадян та усунути корупцію у цій справі.
– Запрацювала Державна реєстраційна служба України (Укрдержреєстр). Тепер замість кількох процедур і кількох черг, в процесі купівлі-продажу нерухомості існує тільки одна процедура, яка може реєструватися як працівниками держреєстру, так і приватними нотаріусами. Терміни на реєстрацію прав скоротилися з 14 до 5 робочих днів. А згодом, з наповненням електронного реєстру, процедура взагалі займатиме лічені години, – наголосив М.Азаров.
Втім, глава уряду зауважив, що він незадоволений помилками та очевидними організаційними прорахунками під час запровадження нової системи. Так, у кількох обласних і районних центрах, навіть в Києві центри реєстрації відкрилися у погано пристосованих, не зручних для громадян місцях.
– А тим фактам, що громадяни були погано поінформовані про місце і час роботи центрів реєстрації, взагалі немає виправдань, – підкреслив Прем’єр-міністр.
Відтак він додав, що уряду довелося терміново втручатися у ситуацію. М.Азаров подав на звільнення керівника Укрдержреєстру, а також доручив Віце-прем’єр-міністру Олександру Вілкулу разом із Мін`юстом та Мінрегіоном створити робочу групу, яка повинна в найкоротші терміни усунути всі проблеми і прорахунки в організації цієї роботи.

 

Повернутись Створено: 30 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 719

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація