Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Урядова діяльність Роздрукувати

Кабмін удосконалює роботу Укрдержреєстру

На засіданні Кабінету Міністрів України 30 січня Прем’єр-міністр України Микола Азаров особливу увагу приділив роботі новоутвореної Державна реєстраційна служба України та Програмі активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки.
Участь у даному засіданні взяв голова Вінницької обласної Ради, представник Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.
У своєму виступі Микола Азаров нагадав, що з 1 січня цього року почала працювати нова система реєстрації майнових прав. Це було здійснено для того, щоб кардинально спростити процедуру і скоротити термін реєстрації, зробити цей процес максимально зручним для громадян та усунути корупцію у цій справі.
– Запрацювала Державна реєстраційна служба України (Укрдержреєстр). Тепер замість кількох процедур і кількох черг, в процесі купівлі-продажу нерухомості існує тільки одна процедура, яка може реєструватися як працівниками держреєстру, так і приватними нотаріусами. Терміни на реєстрацію прав скоротилися з 14 до 5 робочих днів. А згодом, з наповненням електронного реєстру, процедура взагалі займатиме лічені години, – наголосив М.Азаров.
Втім, глава уряду зауважив, що він незадоволений помилками та очевидними організаційними прорахунками під час запровадження нової системи. Так, у кількох обласних і районних центрах, навіть в Києві центри реєстрації відкрилися у погано пристосованих, не зручних для громадян місцях.
– А тим фактам, що громадяни були погано поінформовані про місце і час роботи центрів реєстрації, взагалі немає виправдань, – підкреслив Прем’єр-міністр.
Відтак він додав, що уряду довелося терміново втручатися у ситуацію. М.Азаров подав на звільнення керівника Укрдержреєстру, а також доручив Віце-прем’єр-міністру Олександру Вілкулу разом із Мін`юстом та Мінрегіоном створити робочу групу, яка повинна в найкоротші терміни усунути всі проблеми і прорахунки в організації цієї роботи.

 

Повернутись Створено: 30 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 746

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація