Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Урядова діяльність Роздрукувати

Кабмін удосконалює роботу Укрдержреєстру

На засіданні Кабінету Міністрів України 30 січня Прем’єр-міністр України Микола Азаров особливу увагу приділив роботі новоутвореної Державна реєстраційна служба України та Програмі активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки.
Участь у даному засіданні взяв голова Вінницької обласної Ради, представник Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.
У своєму виступі Микола Азаров нагадав, що з 1 січня цього року почала працювати нова система реєстрації майнових прав. Це було здійснено для того, щоб кардинально спростити процедуру і скоротити термін реєстрації, зробити цей процес максимально зручним для громадян та усунути корупцію у цій справі.
– Запрацювала Державна реєстраційна служба України (Укрдержреєстр). Тепер замість кількох процедур і кількох черг, в процесі купівлі-продажу нерухомості існує тільки одна процедура, яка може реєструватися як працівниками держреєстру, так і приватними нотаріусами. Терміни на реєстрацію прав скоротилися з 14 до 5 робочих днів. А згодом, з наповненням електронного реєстру, процедура взагалі займатиме лічені години, – наголосив М.Азаров.
Втім, глава уряду зауважив, що він незадоволений помилками та очевидними організаційними прорахунками під час запровадження нової системи. Так, у кількох обласних і районних центрах, навіть в Києві центри реєстрації відкрилися у погано пристосованих, не зручних для громадян місцях.
– А тим фактам, що громадяни були погано поінформовані про місце і час роботи центрів реєстрації, взагалі немає виправдань, – підкреслив Прем’єр-міністр.
Відтак він додав, що уряду довелося терміново втручатися у ситуацію. М.Азаров подав на звільнення керівника Укрдержреєстру, а також доручив Віце-прем’єр-міністру Олександру Вілкулу разом із Мін`юстом та Мінрегіоном створити робочу групу, яка повинна в найкоротші терміни усунути всі проблеми і прорахунки в організації цієї роботи.

 

Повернутись Створено: 30 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 788

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація