Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Урядова діяльність Роздрукувати

Уряд підняв питання стану доріг та підготовки до весняного повноводдя

6 лютого відбулося чергове засідання Кабінету Міністрів України під головуванням Прем’єр-міністра Миколи Азарова. Традиційно участь у заході взяв голова Вінницької обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.

У ході засідання М.Азаров доручив Службі з надзвичайних ситуацій, Міністерству оборони, Мінрегіону, Міністерству інфраструктури, Міністерству охорони здоров’я, під головуванням Віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула створити міжвідомчий оперативний штаб з підготовки заходів протидії повені. Такі ж штаби доручено створити в регіонах, де складуться ризики масштабної повені.
Крім того, очільник уряду звернув особливу увагу учасників засідання на проблему стану доріг, який після зими погіршився.
– Зараз треба сконцентрувати ресурси і зусилля на негайному відновленні покриття у найбільш проблемних місцях, - наголосив М.Азаров.
Він доручив Віце-прем’єр-міністру О.Вілкулу взяти під особистий контроль організацію невідкладного ремонту та підготовку до планових ремонтів автошляхів.
– Треба разом з Міністерством фінансів розглянути стан справ у регіонах і терміново надати допомогу там, де місцевих сил недостатньо. А разом з Укравтодором розробити оптимальний план-графік ремонту доріг державного значення, – зазначив Прем’єр-міністр.
Микола Азаров повідомив, що доручив збільшити фінансовий ресурс на утримання доріг загального користування. У першу чергу, виходячи з погодних умов – на придбання посипних матеріалів, паливо і т.д. За січень Укравтодор отримав 417 мільйонів гривень бюджетного фінансування. У тому числі 120 мільйонів гривень – за рахунок наближення видатків з кінця року. Втім, за словами глави уряду, на зазначені потреби потрібно принаймні 2 мільярди гривень.

 

Повернутись Створено: 6 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 808

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація