23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Урядова діяльність Роздрукувати

Уряд підняв питання стану доріг та підготовки до весняного повноводдя

6 лютого відбулося чергове засідання Кабінету Міністрів України під головуванням Прем’єр-міністра Миколи Азарова. Традиційно участь у заході взяв голова Вінницької обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.

У ході засідання М.Азаров доручив Службі з надзвичайних ситуацій, Міністерству оборони, Мінрегіону, Міністерству інфраструктури, Міністерству охорони здоров’я, під головуванням Віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула створити міжвідомчий оперативний штаб з підготовки заходів протидії повені. Такі ж штаби доручено створити в регіонах, де складуться ризики масштабної повені.
Крім того, очільник уряду звернув особливу увагу учасників засідання на проблему стану доріг, який після зими погіршився.
– Зараз треба сконцентрувати ресурси і зусилля на негайному відновленні покриття у найбільш проблемних місцях, - наголосив М.Азаров.
Він доручив Віце-прем’єр-міністру О.Вілкулу взяти під особистий контроль організацію невідкладного ремонту та підготовку до планових ремонтів автошляхів.
– Треба разом з Міністерством фінансів розглянути стан справ у регіонах і терміново надати допомогу там, де місцевих сил недостатньо. А разом з Укравтодором розробити оптимальний план-графік ремонту доріг державного значення, – зазначив Прем’єр-міністр.
Микола Азаров повідомив, що доручив збільшити фінансовий ресурс на утримання доріг загального користування. У першу чергу, виходячи з погодних умов – на придбання посипних матеріалів, паливо і т.д. За січень Укравтодор отримав 417 мільйонів гривень бюджетного фінансування. У тому числі 120 мільйонів гривень – за рахунок наближення видатків з кінця року. Втім, за словами глави уряду, на зазначені потреби потрібно принаймні 2 мільярди гривень.

 

Повернутись Створено: 6 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 736

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація