Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Урядова діяльність Роздрукувати

Уряд підняв питання стану доріг та підготовки до весняного повноводдя

6 лютого відбулося чергове засідання Кабінету Міністрів України під головуванням Прем’єр-міністра Миколи Азарова. Традиційно участь у заході взяв голова Вінницької обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.

У ході засідання М.Азаров доручив Службі з надзвичайних ситуацій, Міністерству оборони, Мінрегіону, Міністерству інфраструктури, Міністерству охорони здоров’я, під головуванням Віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула створити міжвідомчий оперативний штаб з підготовки заходів протидії повені. Такі ж штаби доручено створити в регіонах, де складуться ризики масштабної повені.
Крім того, очільник уряду звернув особливу увагу учасників засідання на проблему стану доріг, який після зими погіршився.
– Зараз треба сконцентрувати ресурси і зусилля на негайному відновленні покриття у найбільш проблемних місцях, - наголосив М.Азаров.
Він доручив Віце-прем’єр-міністру О.Вілкулу взяти під особистий контроль організацію невідкладного ремонту та підготовку до планових ремонтів автошляхів.
– Треба разом з Міністерством фінансів розглянути стан справ у регіонах і терміново надати допомогу там, де місцевих сил недостатньо. А разом з Укравтодором розробити оптимальний план-графік ремонту доріг державного значення, – зазначив Прем’єр-міністр.
Микола Азаров повідомив, що доручив збільшити фінансовий ресурс на утримання доріг загального користування. У першу чергу, виходячи з погодних умов – на придбання посипних матеріалів, паливо і т.д. За січень Укравтодор отримав 417 мільйонів гривень бюджетного фінансування. У тому числі 120 мільйонів гривень – за рахунок наближення видатків з кінця року. Втім, за словами глави уряду, на зазначені потреби потрібно принаймні 2 мільярди гривень.

 

Повернутись Створено: 6 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 787

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація