Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Урядова діяльність Роздрукувати

Микола Азаров: «Є можливість підписати Угоду про асоціацію з ЄС у листопаді 2013 року»

Прем’єр-міністр Микола Азаров вважає, що Україна може підписати Угоду про асоціацію з ЄС у листопаді поточного року. Про це глава уряду сказав під час засідання Кабінету Міністрів України 13 лютого.
Участь у даному засіданні взяв голова Вінницької обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.

Як повідомив М.Азаров, минулого тижня відбувався активний і визначальний для України діалог з Європейським Союзом на політичному рівні. Так, 4-6 лютого Україну відвідали члени моніторингової місії Європейського Парламенту: колишній Президент ЄС Пет Кокс та колишній Президент Польщі Алєксандр Кваснєвський. Визнанням важливої ролі цієї місії, яка була створена за ініціативою Президента Європарламенту Мартіна Шульца, стало рішення про продовження її мандату.
– 7 лютого я і члени Кабінету Міністрів також мали можливість у відвертій атмосфері обмінятися думками щодо євроінтеграційного прогресу України із Комісаром ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле. Ми погодили достатньо напружений графік роботи, дотримання якого надасть можливість підписати Угоду про асоціацію з ЄС у листопаді 2013 року, а також забезпечити умови для запровадження безвізового режиму з ЄС, – повідомив глава уряду.
Він наголосив, що Угода про Асоціацію має стати дорожньою картою співробітництва з ЄС, яку уряд розглядає як комплексну програму масштабних перетворень всередині України.
– У нас зі стороною ЄС є спільне розуміння, що необхідно повною мірою використати політичний календар, зокрема Саміт у лютому та засідання Ради з питань співробітництва у червні, щоб досягти поставленої цілі. Більше того, вже у травні Сторона ЄС очікує побачити результати того, що нами зроблено у контексті опрацювання висновків Ради ЄС з питань зовнішніх справ щодо України від 10 грудня 2012 року, – додав Прем’єр-міністр.
З метою посилення комунікації між Сторонами уряд домовився вести спільну роботу у рамках груп політичного та експертного рівня з українських питань, створених Високим Представником, Віце-президентом Європейської Комісії Кетрін Ештон і Комісаром ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле.
Важливим елементом такої роботи має стати можливість оперативного реагування на виконання Україною Плану дій Асоціації, резюмував Микола Азаров.

 

Повернутись Створено: 13 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 732

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація