Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Урядова діяльність Роздрукувати

Микола Азаров: «Є можливість підписати Угоду про асоціацію з ЄС у листопаді 2013 року»

Прем’єр-міністр Микола Азаров вважає, що Україна може підписати Угоду про асоціацію з ЄС у листопаді поточного року. Про це глава уряду сказав під час засідання Кабінету Міністрів України 13 лютого.
Участь у даному засіданні взяв голова Вінницької обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.

Як повідомив М.Азаров, минулого тижня відбувався активний і визначальний для України діалог з Європейським Союзом на політичному рівні. Так, 4-6 лютого Україну відвідали члени моніторингової місії Європейського Парламенту: колишній Президент ЄС Пет Кокс та колишній Президент Польщі Алєксандр Кваснєвський. Визнанням важливої ролі цієї місії, яка була створена за ініціативою Президента Європарламенту Мартіна Шульца, стало рішення про продовження її мандату.
– 7 лютого я і члени Кабінету Міністрів також мали можливість у відвертій атмосфері обмінятися думками щодо євроінтеграційного прогресу України із Комісаром ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле. Ми погодили достатньо напружений графік роботи, дотримання якого надасть можливість підписати Угоду про асоціацію з ЄС у листопаді 2013 року, а також забезпечити умови для запровадження безвізового режиму з ЄС, – повідомив глава уряду.
Він наголосив, що Угода про Асоціацію має стати дорожньою картою співробітництва з ЄС, яку уряд розглядає як комплексну програму масштабних перетворень всередині України.
– У нас зі стороною ЄС є спільне розуміння, що необхідно повною мірою використати політичний календар, зокрема Саміт у лютому та засідання Ради з питань співробітництва у червні, щоб досягти поставленої цілі. Більше того, вже у травні Сторона ЄС очікує побачити результати того, що нами зроблено у контексті опрацювання висновків Ради ЄС з питань зовнішніх справ щодо України від 10 грудня 2012 року, – додав Прем’єр-міністр.
З метою посилення комунікації між Сторонами уряд домовився вести спільну роботу у рамках груп політичного та експертного рівня з українських питань, створених Високим Представником, Віце-президентом Європейської Комісії Кетрін Ештон і Комісаром ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле.
Важливим елементом такої роботи має стати можливість оперативного реагування на виконання Україною Плану дій Асоціації, резюмував Микола Азаров.

 

Повернутись Створено: 13 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 757

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація