26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Урядова діяльність Роздрукувати

Микола Азаров: «Є можливість підписати Угоду про асоціацію з ЄС у листопаді 2013 року»

Прем’єр-міністр Микола Азаров вважає, що Україна може підписати Угоду про асоціацію з ЄС у листопаді поточного року. Про це глава уряду сказав під час засідання Кабінету Міністрів України 13 лютого.
Участь у даному засіданні взяв голова Вінницької обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.

Як повідомив М.Азаров, минулого тижня відбувався активний і визначальний для України діалог з Європейським Союзом на політичному рівні. Так, 4-6 лютого Україну відвідали члени моніторингової місії Європейського Парламенту: колишній Президент ЄС Пет Кокс та колишній Президент Польщі Алєксандр Кваснєвський. Визнанням важливої ролі цієї місії, яка була створена за ініціативою Президента Європарламенту Мартіна Шульца, стало рішення про продовження її мандату.
– 7 лютого я і члени Кабінету Міністрів також мали можливість у відвертій атмосфері обмінятися думками щодо євроінтеграційного прогресу України із Комісаром ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле. Ми погодили достатньо напружений графік роботи, дотримання якого надасть можливість підписати Угоду про асоціацію з ЄС у листопаді 2013 року, а також забезпечити умови для запровадження безвізового режиму з ЄС, – повідомив глава уряду.
Він наголосив, що Угода про Асоціацію має стати дорожньою картою співробітництва з ЄС, яку уряд розглядає як комплексну програму масштабних перетворень всередині України.
– У нас зі стороною ЄС є спільне розуміння, що необхідно повною мірою використати політичний календар, зокрема Саміт у лютому та засідання Ради з питань співробітництва у червні, щоб досягти поставленої цілі. Більше того, вже у травні Сторона ЄС очікує побачити результати того, що нами зроблено у контексті опрацювання висновків Ради ЄС з питань зовнішніх справ щодо України від 10 грудня 2012 року, – додав Прем’єр-міністр.
З метою посилення комунікації між Сторонами уряд домовився вести спільну роботу у рамках груп політичного та експертного рівня з українських питань, створених Високим Представником, Віце-президентом Європейської Комісії Кетрін Ештон і Комісаром ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле.
Важливим елементом такої роботи має стати можливість оперативного реагування на виконання Україною Плану дій Асоціації, резюмував Микола Азаров.

 

Повернутись Створено: 13 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 697

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація