Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Урядова діяльність Роздрукувати

В уряді обговорювали соціальну справедливість

20 лютого голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Кабінету Міністрів України. Воно розпочалося із повідомлення Прем’єр-міністра Миколи Азарова про те, що 20 лютого в Україні вдруге відзначається День соціальної справедливості. Це свято засноване Указом Президента України від 4 листопада 2011 року.
Глава уряду наголосив, що обов’язок влади і зміст її політики – крок за кроком встановлювати або відновлювати соціальну справедливість.
– Я хочу нагадати, що відновлення соціальної справедливості було практично першим кроком діяльності Уряду у квітні 2010 року. Ми збільшили прожитковий мінімум, мінімальну заробітну плату, пенсії, всі види соціальної допомоги тощо, які були заморожені до цього протягом двох років. І виплатили все, що людям заборгувала влада. Уже з травня пенсіонер, який мав мінімальну пенсію, почав отримувати на 133 гривні більше, ніж до цього. Протягом 2010 року основні соціальні стандарти збільшились приблизно на 245 гривень на місяць, – сказав М.Азаров.
Він навів приклад: у 2012 році біля 9 мільйонів пенсіонерів отримували трудову пенсію, обчислену з урахуванням середньої заробітної плати за 2006 рік – 929 гривень, а у 2006 році середня заробітна плата в країні була 929 грн. З 1 травня для пенсій, призначених до 2008 року, почав застосовуватись новий показник – база для обчислення пенсій зросла одразу на 270 гривень. На 1 січня 2010 року більше 7 мільйонів пенсіонерів отримували пенсію до 800 гривень. А з 1 січня 2013 року уже чотири п’ятих пенсіонерів (більше 11 мільйонів осіб) отримують пенсію понад тисячу гривень.
– Загалом уперше у 2012 році всім пенсіонерам та інвалідам було забезпечено державну допомогу до рівня прожиткового мінімуму. Таким чином, ми запровадили в життя основну норму соціальної справедливості. Цього безумовно ще недостатньо. Але ми рік за роком повинні - і будемо - збільшувати соціальний захист, – запевнив Прем’єр-міністр.
Він додав, що уряд підготував низку проектів законодавчих актів, які спрямовані на посилення соціального захисту громадян. Однак їхнє ухвалення відкладається через бездіяльність Верховної Ради України.

 

Повернутись Створено: 20 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 703

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація