23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Урядова діяльність Роздрукувати

В уряді обговорювали соціальну справедливість

20 лютого голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Кабінету Міністрів України. Воно розпочалося із повідомлення Прем’єр-міністра Миколи Азарова про те, що 20 лютого в Україні вдруге відзначається День соціальної справедливості. Це свято засноване Указом Президента України від 4 листопада 2011 року.
Глава уряду наголосив, що обов’язок влади і зміст її політики – крок за кроком встановлювати або відновлювати соціальну справедливість.
– Я хочу нагадати, що відновлення соціальної справедливості було практично першим кроком діяльності Уряду у квітні 2010 року. Ми збільшили прожитковий мінімум, мінімальну заробітну плату, пенсії, всі види соціальної допомоги тощо, які були заморожені до цього протягом двох років. І виплатили все, що людям заборгувала влада. Уже з травня пенсіонер, який мав мінімальну пенсію, почав отримувати на 133 гривні більше, ніж до цього. Протягом 2010 року основні соціальні стандарти збільшились приблизно на 245 гривень на місяць, – сказав М.Азаров.
Він навів приклад: у 2012 році біля 9 мільйонів пенсіонерів отримували трудову пенсію, обчислену з урахуванням середньої заробітної плати за 2006 рік – 929 гривень, а у 2006 році середня заробітна плата в країні була 929 грн. З 1 травня для пенсій, призначених до 2008 року, почав застосовуватись новий показник – база для обчислення пенсій зросла одразу на 270 гривень. На 1 січня 2010 року більше 7 мільйонів пенсіонерів отримували пенсію до 800 гривень. А з 1 січня 2013 року уже чотири п’ятих пенсіонерів (більше 11 мільйонів осіб) отримують пенсію понад тисячу гривень.
– Загалом уперше у 2012 році всім пенсіонерам та інвалідам було забезпечено державну допомогу до рівня прожиткового мінімуму. Таким чином, ми запровадили в життя основну норму соціальної справедливості. Цього безумовно ще недостатньо. Але ми рік за роком повинні - і будемо - збільшувати соціальний захист, – запевнив Прем’єр-міністр.
Він додав, що уряд підготував низку проектів законодавчих актів, які спрямовані на посилення соціального захисту громадян. Однак їхнє ухвалення відкладається через бездіяльність Верховної Ради України.

 

Повернутись Створено: 20 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 682

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація