Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Урядова діяльність Роздрукувати

Віктор Янукович: «Назріла необхідність рішучої децентралізації міжбюджетних відносин центру з регіонами»

27 лютого голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк разом з головою облдержадміністрації Іваном Мовчаном взяли участь у розширеному засіданні Кабінету Міністрів за участю Президента України Віктора Януковича.
У своїй промові Глава держави звернувся до уряду та керівників регіонів із завданнями, які є пріоритетними у державній політиці України. Зокрема, щодо співробітництва з регіонами, то В.Янукович зазначив, що центр перейшов до практичної реалізації нової регіональної політики.
– Вона передбачає системне освоєння регіонами та громадами власних ресурсів на стратегічних засадах, поширення міжрегіональної співпраці. Цього року має в повну силу запрацювати новий механізм залучення під державні гарантії коштів у фінансування програм регіонального розвитку. Маю на увазі Державний фонд регіонального розвитку, – зазначив Президент України.
Він наголосив, що багато у цій роботі залежить від Уряду.
– Тому я вимагаю не зволікати з визначенням порядку здійснення відповідних запозичень та відпрацювати його з регіонами, – поставив завдання В.Янукович.
Окремо Президент зауважив, що регіональні програми та стратегії мають реалізовуватись синхронно із завданнями Національного плану дій.
– Вимагаю від Уряду під час підготовки змін до Державного бюджету на 2013 рік у повній мірі передбачити кошти регіонам для виконання ними делегованих повноважень та регіональних доручень Президента України. Переконаний, що давно назріла необхідність рішучої децентралізації міжбюджетних відносин центру з регіонами. Разом з розширенням повноважень вони мають отримати необхідні кошти для їх реалізації, – резюмував Віктор Янукович.

 

Повернутись Створено: 27 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 752

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація