Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Урядова діяльність Роздрукувати

Питання соціального захисту дітей та вітчизняного виробництва ліків підняв уряд

6 березня під час засідання Кабінету Міністрів України під головуванням Прем’єр-міністра Миколи Азарова урядовці обговорили ініціативи Президента України щодо соціального захисту дітей та вітчизняного виробництва лікарських засобів.
Участь у даному засіданні взяв голова Вінницької обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.

Серед інших питань порядку денного члени Кабміну розглянули низку законодавчих ініціатив, спрямованих на: стимулювання залучення інвестицій; посилення відповідальності посадових осіб контролюючих органів за прийняття неправомірних рішень, а також обмеження позапланових перевірок органами державної податкової служби; врегулювання питань включення юридичних та фізичних осіб-підприємців до Єдиного державного реєстру; вдосконалення функціонування фондового ринку тощо.
Також уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності в агропромисловому комплексі. За словами Миколи Азарова, це сприятиме зменшенню кількості й частоти перевірок суб’єктів господарювання в АПК.
Крім того було розглянуто проект Загальнодержавної соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки, яка передбачає як заходи із розвитку спорту вищих досягнень, так і масового спорту. Програма дозволить залучити до занять певними видами спорту дітей-інвалідів. Програма розроблена з огляду на те, що Глава держави оголосив ряд соціальних ініціатив, серед яких були і питання популяризації серед молоді спорту та здорового способу життя.

 

Повернутись Створено: 6 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 829

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація