23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Урядова діяльність Роздрукувати

Питання соціального захисту дітей та вітчизняного виробництва ліків підняв уряд

6 березня під час засідання Кабінету Міністрів України під головуванням Прем’єр-міністра Миколи Азарова урядовці обговорили ініціативи Президента України щодо соціального захисту дітей та вітчизняного виробництва лікарських засобів.
Участь у даному засіданні взяв голова Вінницької обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.

Серед інших питань порядку денного члени Кабміну розглянули низку законодавчих ініціатив, спрямованих на: стимулювання залучення інвестицій; посилення відповідальності посадових осіб контролюючих органів за прийняття неправомірних рішень, а також обмеження позапланових перевірок органами державної податкової служби; врегулювання питань включення юридичних та фізичних осіб-підприємців до Єдиного державного реєстру; вдосконалення функціонування фондового ринку тощо.
Також уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності в агропромисловому комплексі. За словами Миколи Азарова, це сприятиме зменшенню кількості й частоти перевірок суб’єктів господарювання в АПК.
Крім того було розглянуто проект Загальнодержавної соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки, яка передбачає як заходи із розвитку спорту вищих досягнень, так і масового спорту. Програма дозволить залучити до занять певними видами спорту дітей-інвалідів. Програма розроблена з огляду на те, що Глава держави оголосив ряд соціальних ініціатив, серед яких були і питання популяризації серед молоді спорту та здорового способу життя.

 

Повернутись Створено: 6 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 755

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація