Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Урядова діяльність Роздрукувати

Микола Азаров доручив завершити ремонт доріг до травня

Більшу частину засідання Кабінету Міністрів України 13 березня, участь у якому взяв голова обласної Ради Сергій Татусяк, було присвячено обговоренню питанню ремонту доріг в Україні.
Прем’єр-міністр Микола Азаров поінформував, що цьогоріч пошкоджено 43 тис. км доріг загального користування, що є четвертою частиною від загальної кількості. Площа руйнувань – 2,7 млн. квадратних метрів.
– Уряд вживає невідкладних заходів для аварійного ремонту доріг. Роботи виконуються за рахунок наближення фінансування. Ремонт за поганої погоди – це вимушене рішення, щоб забезпечити безпеку руху. І він не замінить планового капітального ремонту. На нього тепер треба шукати додаткові кошти, – повідомив глава уряду.
За його словами, сьогодні відремонтовано 540 тис. квадратних метрів на 12 тисячах кілометрів доріг загального користування. Працює щодня від 300 до 500 бригад та до 40 асфальтобетонних заводів в залежності від погодних умов.
– А іще ж є автодороги комунальної власності, вулиці у містах і селах. Їх повинна ремонтувати місцева влада. І тут також потрібні величезні кошти. А також матеріальні ресурси. За прогнозною оцінкою - до 700 тисяч тонн асфальтобетону, 35 тисяч тонн бітуму. А також пісок, щебінь. Потрібні техніка, фахівці, проекти. А тепер давайте замислимось: що таке 500 бригад на 170 тисяч кілометрів? Це одна бригада на 340 кілометрів автошляхів. Зрозуміло, що цього абсолютно недостатньо. Потрібно збільшувати кількість робітників, техніки, асфальтобетонних заводів на порядок! Тому зараз доводиться зосереджуватися лише на самих проблемних ділянках. А інші? По них також щодня їздять люди, і вони справедливо обурені розбитими шляхами, – сказав Микола Азаров.
Звертаючись до профільних міністрів та представників влади у регіонах, він наголосив, що треба сконцентрувати всі можливі ресурси і держави, і місцевої влади, знайти додаткові кошти, людей, техніку, щоб прискорити ремонт і завершити невідкладну частину ремонту до травня.

 

Повернутись Створено: 13 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 785

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація