23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Урядова діяльність Роздрукувати

Микола Азаров доручив завершити ремонт доріг до травня

Більшу частину засідання Кабінету Міністрів України 13 березня, участь у якому взяв голова обласної Ради Сергій Татусяк, було присвячено обговоренню питанню ремонту доріг в Україні.
Прем’єр-міністр Микола Азаров поінформував, що цьогоріч пошкоджено 43 тис. км доріг загального користування, що є четвертою частиною від загальної кількості. Площа руйнувань – 2,7 млн. квадратних метрів.
– Уряд вживає невідкладних заходів для аварійного ремонту доріг. Роботи виконуються за рахунок наближення фінансування. Ремонт за поганої погоди – це вимушене рішення, щоб забезпечити безпеку руху. І він не замінить планового капітального ремонту. На нього тепер треба шукати додаткові кошти, – повідомив глава уряду.
За його словами, сьогодні відремонтовано 540 тис. квадратних метрів на 12 тисячах кілометрів доріг загального користування. Працює щодня від 300 до 500 бригад та до 40 асфальтобетонних заводів в залежності від погодних умов.
– А іще ж є автодороги комунальної власності, вулиці у містах і селах. Їх повинна ремонтувати місцева влада. І тут також потрібні величезні кошти. А також матеріальні ресурси. За прогнозною оцінкою - до 700 тисяч тонн асфальтобетону, 35 тисяч тонн бітуму. А також пісок, щебінь. Потрібні техніка, фахівці, проекти. А тепер давайте замислимось: що таке 500 бригад на 170 тисяч кілометрів? Це одна бригада на 340 кілометрів автошляхів. Зрозуміло, що цього абсолютно недостатньо. Потрібно збільшувати кількість робітників, техніки, асфальтобетонних заводів на порядок! Тому зараз доводиться зосереджуватися лише на самих проблемних ділянках. А інші? По них також щодня їздять люди, і вони справедливо обурені розбитими шляхами, – сказав Микола Азаров.
Звертаючись до профільних міністрів та представників влади у регіонах, він наголосив, що треба сконцентрувати всі можливі ресурси і держави, і місцевої влади, знайти додаткові кошти, людей, техніку, щоб прискорити ремонт і завершити невідкладну частину ремонту до травня.

 

Повернутись Створено: 13 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 688

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація