Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Урядова діяльність Роздрукувати

Микола Азаров доручив завершити ремонт доріг до травня

Більшу частину засідання Кабінету Міністрів України 13 березня, участь у якому взяв голова обласної Ради Сергій Татусяк, було присвячено обговоренню питанню ремонту доріг в Україні.
Прем’єр-міністр Микола Азаров поінформував, що цьогоріч пошкоджено 43 тис. км доріг загального користування, що є четвертою частиною від загальної кількості. Площа руйнувань – 2,7 млн. квадратних метрів.
– Уряд вживає невідкладних заходів для аварійного ремонту доріг. Роботи виконуються за рахунок наближення фінансування. Ремонт за поганої погоди – це вимушене рішення, щоб забезпечити безпеку руху. І він не замінить планового капітального ремонту. На нього тепер треба шукати додаткові кошти, – повідомив глава уряду.
За його словами, сьогодні відремонтовано 540 тис. квадратних метрів на 12 тисячах кілометрів доріг загального користування. Працює щодня від 300 до 500 бригад та до 40 асфальтобетонних заводів в залежності від погодних умов.
– А іще ж є автодороги комунальної власності, вулиці у містах і селах. Їх повинна ремонтувати місцева влада. І тут також потрібні величезні кошти. А також матеріальні ресурси. За прогнозною оцінкою - до 700 тисяч тонн асфальтобетону, 35 тисяч тонн бітуму. А також пісок, щебінь. Потрібні техніка, фахівці, проекти. А тепер давайте замислимось: що таке 500 бригад на 170 тисяч кілометрів? Це одна бригада на 340 кілометрів автошляхів. Зрозуміло, що цього абсолютно недостатньо. Потрібно збільшувати кількість робітників, техніки, асфальтобетонних заводів на порядок! Тому зараз доводиться зосереджуватися лише на самих проблемних ділянках. А інші? По них також щодня їздять люди, і вони справедливо обурені розбитими шляхами, – сказав Микола Азаров.
Звертаючись до профільних міністрів та представників влади у регіонах, він наголосив, що треба сконцентрувати всі можливі ресурси і держави, і місцевої влади, знайти додаткові кошти, людей, техніку, щоб прискорити ремонт і завершити невідкладну частину ремонту до травня.

 

Повернутись Створено: 13 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 715

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація