Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Урядова діяльність Роздрукувати

Микола Азаров закликав уряд виконувати план першочергових заходів щодо євроінтеграції

20 березня голова обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Кабінету Міністрів України. Як відомо, у ході засідання Прем’єр-міністр Микола Азаров наголосив, що європейська інтеграція – напрям, який потребує досить напруженої законодавчої роботи
– Ми готуємося до підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Уряд приділяє особливу увагу виконанню плану першочергових заходів щодо інтеграції України до ЄС на 2013 рік. Як відомо, зазначений документ був ухвалений 13 лютого і вже сьогодні можна говорити про перші конкретні результати, пов’язані з його виконанням, – сказав глава уряду.
Зокрема, він мав на увазі, що підписано угоди щодо отримання макрофінансової допомоги ЄС та затверджено 4 березня план першочергових заходів щодо удосконалення законодавства з питань проведення виборів та щодо проведення інституційної реформи в сфері здійснення моніторингу та контролю державної допомоги суб’єктам господарювання.
– Найближчим часом Уряд розгляне законопроект щодо реформування Державної кримінально-виконавчої служби України, законопроект про внесення змін до Митного тарифу України, проект постанови щодо використання у 2013 році коштів, які надійшли від ЄС в рамках виконання Угоди про фінансування програми «Підтримка впровадження Енергетичної стратегії України» та щодо використання у 2013 році коштів, які надходять від ЄС у рамках виконання Угоди про фінансування програми «Підтримка виконання Енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії», – повідомив М.Азаров.
Також він додав, що підготовлено та внесено на розгляд Кабінету Міністрів проект розпорядження «Про схвалення Концепції реалізації державної політики в сфері інформування та налагодження комунікації з громадськістю з актуальних питань європейської інтеграції України на 2013-2017 роки».
– Загалом затримок у виконанні зазначеного плану немає. Із огляду на важливість цієї роботи доручаю і далі ретельно дотримуватись визначених термінів та технічних завдань на розробку нормативних актів, – резюмував Прем’єр-міністр.

Повернутись Створено: 20 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 902

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація