23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Урядова ініціатива Роздрукувати

В Україні можуть з’явитися соцпакети ліків

Незабаром незахищені категорії українців зможуть користуватися соцпакетами з набором медикаментів. Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець під час спілкування із вінницькими журналістами 11 лютого.

– Я ініціюю в уряді програму зі створення соціальних пакетів ліків для незабезпечених категорій громадян. Це буде набір найнеобхідніших і найпоширеніших ліків, яких потребує пацієнт. Соцпакет буде коштувати значно дешевше, ніж ті самі ліки в аптеках, – зазначив урядовець.
Поряд з цим міністр спрогнозував найближчим часом деяке зниження вартості окремих медикаментів, у зв’язку з тим, що Кабмін розробляє програму підтримки вітчизняного фармацевтичного виробника.
– Ми втратимо нашу тотальну залежність від імпортних ліків, частка яких в Україні становить 70%, – сказав Ілля Ємець.
Також Ілля Миколайович прокоментував експеримент в системі охорони здоров’я, який нині впроваджується у Вінницькій, Дніпропетровській та Донецькій областях.
– В ході реформи не буде знищено нічого, що є кращого в сучасній системі схорони здоров’я. Разом з тим держава не буде витрачати фінансові ресурси дарма. Я розумію, що уряд іде на непопулярні кроки, впроваджуючи реформу. Але ми будемо робити зміни не революційно, а еволюційно – будемо ставити такі завдання, щоб не просто поговорити, а зробити, – підкреслив міністр охорони здоров’я України.

 

Повернутись Створено: 11 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 850

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація