Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Урядова ініціатива Роздрукувати

В Україні можуть з’явитися соцпакети ліків

Незабаром незахищені категорії українців зможуть користуватися соцпакетами з набором медикаментів. Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець під час спілкування із вінницькими журналістами 11 лютого.

– Я ініціюю в уряді програму зі створення соціальних пакетів ліків для незабезпечених категорій громадян. Це буде набір найнеобхідніших і найпоширеніших ліків, яких потребує пацієнт. Соцпакет буде коштувати значно дешевше, ніж ті самі ліки в аптеках, – зазначив урядовець.
Поряд з цим міністр спрогнозував найближчим часом деяке зниження вартості окремих медикаментів, у зв’язку з тим, що Кабмін розробляє програму підтримки вітчизняного фармацевтичного виробника.
– Ми втратимо нашу тотальну залежність від імпортних ліків, частка яких в Україні становить 70%, – сказав Ілля Ємець.
Також Ілля Миколайович прокоментував експеримент в системі охорони здоров’я, який нині впроваджується у Вінницькій, Дніпропетровській та Донецькій областях.
– В ході реформи не буде знищено нічого, що є кращого в сучасній системі схорони здоров’я. Разом з тим держава не буде витрачати фінансові ресурси дарма. Я розумію, що уряд іде на непопулярні кроки, впроваджуючи реформу. Але ми будемо робити зміни не революційно, а еволюційно – будемо ставити такі завдання, щоб не просто поговорити, а зробити, – підкреслив міністр охорони здоров’я України.

 

Повернутись Створено: 11 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 878

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація