Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Урядовий візит Роздрукувати

Анатолій Близнюк: «Не можна сьогоднішні проблеми вирішувати вчорашніми методами»

11 листопада у Вінниці з робочим візитом перебував Міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк. В обласному центрі урядовець відвідав комунальне підприємство «Вінницяоблводоканал», де цікавився системою очищення води, утилізації осаду й мулу та забезпечення вінничан якісною питною водою. Також міністр проінспектував будівництво хірургічного корпусу лікарні імені Пирогова та житлові новобудови у мікрорайоні «Поділля».

У приміщенні Вінницької міської ради Анатолію Близнюку продемонстрували роботу центру надання адміністративних послуг «Прозорий офіс». Після цього міністр зустрівся із адміністративно-господарським активом області, з яким обговорив стратегічні напрями роботи міністерства та його співпраці з регіонами.

Анатолій Михайлович наголосив, що, відповідно до ініціатив Президента, у державі взято курс на реформи та модернізацію, в тому числі у галузях будівництва і ЖКГ.
– В нас багато проблем. Але сьогоднішні проблеми не можна вирішувати вчорашніми методами. Має бути сучасний підхід, – звернувся Близнюк до голів РДА, райрад та керівників управлінь.
Міністр закликав місцевих посадовців брати активну участь у створенні нормативних актів, які регулюють основні сфери життя громадян.
– Я не хочу, щоб рішення приймалися у кабінетах на Великій Житомирській. Ви ж потім першими будете обурюватися таким рішенням, – наголосив міністр.
Він зазначив, що Вінницька область на фоні решти регіонів виглядає краще щодо ініціативності.
– Тут Татусяк займається цим. Возить депутатів, голів у Польщу, показує, вчить – потім подають ініціативи, дають пропозиції. В інших областях я цього не бачу, – зауважив Анатолій Михайлович.
Урядовець вважає, що у суспільства складається дещо викривлене уявлення про реальний стан справ в країні. Відтак він закликав посадовців «не сидіти в кабінетах, а йти до людей» і пояснювати їм реальну ситуацію.

Повернутись Створено: 11 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 856

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація