Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Урядовий візит Роздрукувати

Анатолій Близнюк: «Не можна сьогоднішні проблеми вирішувати вчорашніми методами»

11 листопада у Вінниці з робочим візитом перебував Міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк. В обласному центрі урядовець відвідав комунальне підприємство «Вінницяоблводоканал», де цікавився системою очищення води, утилізації осаду й мулу та забезпечення вінничан якісною питною водою. Також міністр проінспектував будівництво хірургічного корпусу лікарні імені Пирогова та житлові новобудови у мікрорайоні «Поділля».

У приміщенні Вінницької міської ради Анатолію Близнюку продемонстрували роботу центру надання адміністративних послуг «Прозорий офіс». Після цього міністр зустрівся із адміністративно-господарським активом області, з яким обговорив стратегічні напрями роботи міністерства та його співпраці з регіонами.

Анатолій Михайлович наголосив, що, відповідно до ініціатив Президента, у державі взято курс на реформи та модернізацію, в тому числі у галузях будівництва і ЖКГ.
– В нас багато проблем. Але сьогоднішні проблеми не можна вирішувати вчорашніми методами. Має бути сучасний підхід, – звернувся Близнюк до голів РДА, райрад та керівників управлінь.
Міністр закликав місцевих посадовців брати активну участь у створенні нормативних актів, які регулюють основні сфери життя громадян.
– Я не хочу, щоб рішення приймалися у кабінетах на Великій Житомирській. Ви ж потім першими будете обурюватися таким рішенням, – наголосив міністр.
Він зазначив, що Вінницька область на фоні решти регіонів виглядає краще щодо ініціативності.
– Тут Татусяк займається цим. Возить депутатів, голів у Польщу, показує, вчить – потім подають ініціативи, дають пропозиції. В інших областях я цього не бачу, – зауважив Анатолій Михайлович.
Урядовець вважає, що у суспільства складається дещо викривлене уявлення про реальний стан справ в країні. Відтак він закликав посадовців «не сидіти в кабінетах, а йти до людей» і пояснювати їм реальну ситуацію.

Повернутись Створено: 11 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 794

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація