Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Урядовий візит Роздрукувати

Анатолій Близнюк: «Не можна сьогоднішні проблеми вирішувати вчорашніми методами»

11 листопада у Вінниці з робочим візитом перебував Міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк. В обласному центрі урядовець відвідав комунальне підприємство «Вінницяоблводоканал», де цікавився системою очищення води, утилізації осаду й мулу та забезпечення вінничан якісною питною водою. Також міністр проінспектував будівництво хірургічного корпусу лікарні імені Пирогова та житлові новобудови у мікрорайоні «Поділля».

У приміщенні Вінницької міської ради Анатолію Близнюку продемонстрували роботу центру надання адміністративних послуг «Прозорий офіс». Після цього міністр зустрівся із адміністративно-господарським активом області, з яким обговорив стратегічні напрями роботи міністерства та його співпраці з регіонами.

Анатолій Михайлович наголосив, що, відповідно до ініціатив Президента, у державі взято курс на реформи та модернізацію, в тому числі у галузях будівництва і ЖКГ.
– В нас багато проблем. Але сьогоднішні проблеми не можна вирішувати вчорашніми методами. Має бути сучасний підхід, – звернувся Близнюк до голів РДА, райрад та керівників управлінь.
Міністр закликав місцевих посадовців брати активну участь у створенні нормативних актів, які регулюють основні сфери життя громадян.
– Я не хочу, щоб рішення приймалися у кабінетах на Великій Житомирській. Ви ж потім першими будете обурюватися таким рішенням, – наголосив міністр.
Він зазначив, що Вінницька область на фоні решти регіонів виглядає краще щодо ініціативності.
– Тут Татусяк займається цим. Возить депутатів, голів у Польщу, показує, вчить – потім подають ініціативи, дають пропозиції. В інших областях я цього не бачу, – зауважив Анатолій Михайлович.
Урядовець вважає, що у суспільства складається дещо викривлене уявлення про реальний стан справ в країні. Відтак він закликав посадовців «не сидіти в кабінетах, а йти до людей» і пояснювати їм реальну ситуацію.

Повернутись Створено: 11 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 756

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація