Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Урядовий візит Роздрукувати

Наталія Королевська відвідала підшефну Вінниччину

Міністр соціальної політики України Наталія Королевська перший робочий візит у якості міністра здійснила до Вінницької області, яку вона курирує в уряді країни. 15 лютого Н.Королевська відвідала державну комунальну установу «Ладижинський дитячий будинок-інтернат для розумово-відсталих дітей» (м.Ладижин), відділення «Вишенька» Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» (м.Вінниця) та поспілкувалася з афганцями під час урочистого мітингу.

Також відбулася зустріч міністра з працівниками соціальної сфери Вінницької області з метою обговорення питання «Про стан та перспективи розвитку соціальної політики в Україні». Наталія Королевська озвучила пріоритетні напрями державної політики у соціальній сфері:
– ефективна соціальна допомога та адресний підхід;
– забезпечення ефективної зайнятості населення та удосконалення пенсійної системи;
– посилення захисту найуразливіших верств населення;
– активна взаємодія з громадськістю та соціальне партнерство;
– стратегічне планування розвитку соціальної сфери України на 2013-2023 роки.
Стосовно останнього напряму, то Міністр соціальної політики запросила фахівців Вінниччини долучитися до розробки даної концепції.
Крім того, Н.Королевська повідомила, що за результатами її візиту на Вінниччину можуть бути кадрові рішення стосовно окремих керівників профільних управлінь області.
У розмові з міністром голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що останні 2 роки область відчуває потужний сигнал від Президента України й уряду та їхню пильну увагу до питань соціального захисту, втім галузь залишається однією з найважчих.
– Так, в минулому 2012 році ми мали в обласному бюджеті недофінансування соціальної сфери. Цього року ми збільшили дані видатки на 40%, але навряд чи вони покриють усі потреби, – акцентував С.Татусяк.
Він додав, що багато проблем виникає через існуюче законодавство, до якого потрібно вносити необхідні зміни.
Н.Королевська запевнила, що міністерство розгляне усі пропозиції вінницьких посадовців, а особисто вона приділить їм увагу не тільки як міністр, а й як куратор області.


Повернутись Створено: 15 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 823

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація